Cybex priam alebo Joolz geo2 (Moon Scala Cream 2018)

veju13
26. jún 2018

Ahojte. Neviem sa rozhodnúť medzi týmito kočíkmi. Hlavne Cybex all terrain vs Joolz geo2. Čakáme v novembri chlapčeka a na golfac chceme prechádzať keď tak až po ďalšej zime. U mna hlavne výhody CYBEX- da sa ľahko cely vyzliecť a oprat (neviem ako joolz), skladanie jednou rukou, možnosť aj normálneho sedenia aj korýtka, príde mi odolnejší a kvalitnejší podľa recenzií. U Joolzu sa práveže bojím konštrukcie,kt.sa vraj doskrabe strašne ľahko a Day2 (ten nechcem) vrzgaju a pukaju, neviem ako Geo2. Joolz riadne blednú (neviem ako Cybex) A bojím sa ci sa zmestí do korýtka so zimným fusakom ako vyše ročný. Výhody JOOLZ- je maksi, vraj ľahšie ovládateľný jednou rukou, neskutočný nádherný-u mna nám Cybex nemá ani nahodou, velikánsky kos pod kočíkom. Mamičky, ktoré vedia zodpovedať na moje “neviem” a celkovo poradit, budem vďačná! Ak ma niekto skúsenosti s limitkou Moon, tiež budem rada. Je krásny.

dai
26. jún 2018

@veju13 rozhodovala som sa tiez medzi tymito kocikmi a vybrala som si cybex a nelutujem. Fantasticky sa ovlada, podla mna joolz horsie. Mne sa na joolzi pacil hlavne ten kosik ale aj cybex ma tiez velky aj ked nie tak stylovy. Teraz pouzivam cybex 5 mesiacov a zatial som sa stretla len s pozitivnymi reakciami, ja sama som spokojna . Topka je pre mna autosedacka ktora ide dolahu a vyzera velmi pekne..

07jana88
2. júl 2018

Ahojky, ja som sa uuuuplne zamilovala do moon scala 2018 tiez v kremovom prevedeni. Ale neviem sa dopatrat recenziam. Je ich velmi malo, tu pise jedna pani/slecna plusy a minusy:

https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/moon-scal...
V obchode sa mi tiez zdalo (ako sa v recenzii pise), ze sa ta vanicka kyve hore dole. Ale ked som skusala aj ine znacky, tiez sa vsade kyvala...

veju13
autor
3. júl 2018

@07jana88 To sa ma kývať 🙂. Na tých novších moderných kočíkoch sa hýbu skoro na všetkých a každá budúca mamička sa toho zľakne a čo som čítala a počula, tak každá už mamička si to nevie vynachváliť pri uspávani 🙂. Vraj to pekne uhojda babo k spánku. Takze toho sa nebojte. A na henten Moon je malo recenzií lebo je to 2018 , novy kocik...

veju13
autor
3. júl 2018

@dai Mne sa na Joolz tiez paci kosik a dizajn. Vyzorovo som z neho unesena. A vraj je maksi v teréne, ale to je len vraj od jednej pani, milovníčky Joolzu, takze neviem. V obchode na koberci s prázdnym kočíkom keď je nový a tvrdší to ťažko zistiť. Ja som najprv mala dilemu aj kvôli korytku, že som chcela len a len korýtko a teraz naopak som asi za normálne sedenie :D. U cybexu ma laka, ze sa da vybrat Lux seat alebo 2v1 a popripade vymenit ak dietatu vybrany typ sedenia sediet nebude.

denka259
3. júl 2018

Ahoj, my mame doma joolz geo2. Dcerka mi v kočíku stále plakavala, tak sme sa t prechádzky vždy vracali v šatke a kocik som tlačila pred sebou. Prednedávnom nám kolega požičal ich camarelo a mala tam hneď zaspala, tak sme jej kúpili camarelo. Pre ňu bol joolz príliš tvrdý kocik. Dažďami, že aspoň v športovej časti sa jej bude páčiť. Ak nie, predavam.

taninka123
6. júl 2018

@veju13 ahoj, my mame Moon Scala 2018, používam od februara, podľa mňa je super, mne sa teda aj strasne paci, vyborne sa s nim manipuluje, lahko sa skladá, nám teda zatial ani nic nevrzga, nic sa nepokazilo. Ano, vanička sa kyve, ale to len ak nou cielene hybes, ze chces napr. uspat malu, nevnimsm to ako vadu. Z vnútra je biely, čiže nie je v ňom horuco, ÚV je +50 ale strieska je čierna a nam vybledla. A to je jedina vec, co ma hneva. Neviem ci by to zobrali ako reklamaciu. :(

07jana88
6. júl 2018

@taninka123 juuuj to ma teší,ze pocujem pozitiva,zatiaľ som nenašla ziadny iny kocik co by sa mi viac opticky páčil ako moon scala 😍a ako to je prosim vas zo sportovou castou,da sa dat do uplneho ľahu? A s ručkou ste spokojna,ta sa tusim neda ohýbať,len vytahovat hore al.dolu?

veju13
autor
6. júl 2018

@07jana88 taninka ak ma čiernu strechu, ma iný ten kočík ako sa páči nám. Ten krémovy s drevom je jediný, ktorému sa rucka vyťahuje a nie ohýba. Potom je ešte uplna novinka Moon Solitaire a ten ma tiež vyťahovaciu rúčku. Dnes sme ho videli na živo. Prišiel mi ťažký a horšie ovládateľný ako ostatne kociky ci už od Moon alebo priam, geo2.

taninka123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taninka123
7. júl 2018

@veju13 nie ide o rovnaky kocik, len strecha je ina, ja mam Moon Scala - Lotos 2018 Special, ja mam Lotos a Vy myslite Cream. Moon Solitaire vtedy este nemali, ten som teda este ani nevidela. Môj ma tiez len teleskopicku rukoväť, mne vyhovuje az do teraz som si vlastne neuvedomila, ze sa neda ohybat a ze by mi chybala, 🙂
@07jana88 sportova časť sa da dat do uplneho lahu, a to aj opierka chrbta a aj nôh. Neviem, mne sa s ním zle manipuluje, len ked mam vypnute predne otacanie kolies. Inak super. Ale je to vec nazoru, ja som sa tiez kvôli nemu nachodila do obchodu snad stokrat 🙂 neľutujem, mozno by som si len vybrala ten Cream kvoli tej bledej streche

07jana88
7. júl 2018

@taninka123 super,veľká vdaka za tie infosky,uz som na 90%rozhodnutá ze ho chcem ☺

veju13
autor
7. júl 2018

@taninka123 Mna by ešte zaujímala údržba. Da sa dat latka dole a oprat? Alebo aký ma povrch? Na take tie vrubkovane, umývateľné latky sa vraj nechytá bordel. Geo aj priam majú takú, je drsnejšia na dotyk. Ten Stokke hrozný na trojnozke ma vraj úplne hladkú tu latku a všetko sa tam chytá. Posielam ten Solitaire.

taninka123
7. júl 2018

@veju13 tak ten je teda paradny 😍😍 aj sa Vam hodí 🙂 latka je ako keby semišová, ale nie je to semiš. Sem tam je na nej nejaky prach, smietka ale tak si myslim, ze ako na kazdej tmavsej latke vidno. Vnutro je biele a ano da sa odopnut a oprat, sice som este neskúšala, nastastie nebol dôvod 😉

livia143
13. sep 2018

Dobrý podvečer prajem. Chcela by som sa Vás opýtať, že v ktorej predajni a v akom meste ste mala možnosť vidieť kočík solitaire, ktorý je na foto. Ďakujem 🙂

livia143
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veju13
autor
13. sep 2018

@livia143 Zdravím 🙂 Aladin v Hlohovci ale bolo to už dávnejšie. Myslím, že ho mali aj v Barbore v Prievidzi ale nie som si istá. Obvolajte predajne 🙂. Ja som si deň predtým zavolala keďže sme museli všade dochádzať tak aby sme nešli zbytočne. Inak bola to riadna opacha veľká nemotorna.