Dada Paradiso Watermelon

dunatena
22. mar 2016

Co hovorite na tento kocik? Neviete, ci existuju ine "ovocne" kociky

bzzzz
22. mar 2016

Je veľmi pekný. Ja som mala Dada denim. Vanička bola super, priestranná, nemusela som nosiť ani tašku, s vajíčkom sme tiež boli spokojní, deti v ňom boli radi. Športová časť by bola ok, ale stále mi padala strieška. Problém boli kolesá, často som mala defekt, dosť ťažko sa menili gumy. Ale za cenu 250 E (pred 3 rokmi) v pohode kočík, povozil mi 2 deti.

seahorse27
22. mar 2016

Dizajn je takto naozaj nadherny, ale ked das dole vrchny kryt, tak to bude uplne obycajny kocik 🙂 Znacku nepoznam...mna by skor zaujimala funkcna stranka kocika. Ale napad s ovocnými kocikmi je inak super 🙂

katrinka8
22. mar 2016

@dunatena - ahoj, asi nie, našla som toto, a asi to je origoš stránka (či?):
http://dadaparadisogroup.com/produkty
Ale sú ozaj zaujímavé dizajnovo 😉

dunatena
autor
25. mar 2016

@katrinka8 ano uz som to obzerala. Krasny je aj ten orchideovy, ale biely :/ , skor ma zaujimalo, taka nejaka ina dizajnovka, ci existuje. Pozerala som este cosatto, ale pridu mi neskutocne drahe a neprakticke... :/ tieto dada paradiso viac fukncnejsie, aj ked skortak som zatial nevidela v "uliciach". Akoze, ze by som ho skusila, popripade kecala s nejakou mamcou. Tie ukazky v obchodoch su mi na neho prd, ked chyby sa ukazu casom.

danette
25. mar 2016

Aj ja som mala dada denim a presne ako pise bzzz tak na sportovej casti mi pri druhom dietati dost pada strieska dozadu. Defekt sme vsak nemali ani jeden. Ale menili sme brzdu, nakolko som kocik obcas pretazila 😀

tajka1986
25. mar 2016

@dunatena ja som mala Dada slabunko ruzovy a bola som max.spokojna. Defekt sme nemali ani raz,vanicka velka, priestranna sa super prenasala s tymi uchytmi a dizajn tiez kazdy obzeral. So sportovou castou som nemala ziadny problem. Latka bola lahko cistitelna a v pripade potreby cely "vyzlecies"a operies. Kosik na nakupy tiez pomerne velky.Fakt by som si ho kupila zas.

paulakolla
8. máj 2016

Baby da sw sportiova cast otacat v smere aj proti smeru jazdy?

vlko810515
10. máj 2016

Ano sportovu cast je mozne dat aj v smere a proti smere jazdy. www.dadaparadiso.sk

kristina1984
25. máj 2016

my ho mame

tajka1986
25. máj 2016