Hľadám malý a ľahko zložiteľný golfáč

vierasab
19. feb 2014

Ahojte, potrebujem radu, neviem si vybrať toľkého množstva golfáčov. Potrebujem niečo malé, rýchlo a ľahko zložiteľné do auta, chodím autom pre staršiu dcéru do škôlky, kde musím z auta vyberať kočiar, a nakladať malú do kočíka a zasa späť. Niečo do mesta, aby ste mohli chodiť po vonku, niečo čo má aj priestor pre malinký nákup, a dá sa sklopiť do ľahu, aby sa mi tam malá (1rok) vyspala, keby bolo treba. Máme teraz Chicco litle way, ale je už zle skladný, a dosť veľký v aute. Dakujem za rady. Viera

maltinta100
19. feb 2014

My sme kupovali Abc design moving light a sme s nim velmi spokojny. Je to trojkolka a nezabera vela miesta. Mala sa mi tam v pohode vyspinka.

jul11
19. feb 2014

@vierasab ide aj o to,kolko chces investovat. ja som hladala golfac asi 2mesiace a kym som nasla,mala sa ani kocikovat nechcela. spala v nom asi 1x. skus pozriet tieto: 4Baby-Shape, Caretero Gringo, X-lander XS, Babydesign Handy (spojena rucka,sklada sa ako golfac), Babypoint Orion, McLaren-drahsi

henikav
19. feb 2014

Babulky aj ja potrebujem radu, existuje golfac ktory ma jednu plnu rucku a nie dve po stranach? Ide mi o to aby som ho vedela tlacit aj jednou rukou

ichbinich
19. feb 2014

@henikav:
Napriklad Cybex Callisto, ale je ich par.
Ja mam ten Cybex Callisto, prave z toho isteho dovodu. Ma jednorucne polohovanie opierky chrbta, da sa dat skoro do uplneho lahu, predne kolesa sa daju zaaretovat, zlozi sa aj s madlom! Netreba madlo davat dole, ako je to pri niektorych inych modeloch. Ma aj relativne velky kosik, veeeelku striesku, prijemne popruhy... Ja som spokojna.

prasiatko30
19. feb 2014

Calisto cybex ma plnu rucku a da sa hravo tlacit jednou rukou - 4r odskusany a bez akychkolvek pripomienok
@henikav

trasko
19. feb 2014

Baby a poznate CHICCO FOR ME? Kukam ho ma aj ten adapter na spajanie ruciek.....co poviete nan?

jul11
19. feb 2014

@henikav Babydesign Handy ma spojenu rucku ale sklada sa ako golfac

vierasab
autor
19. feb 2014

maximálne tak 200e, myslím, že je to dosť na golfáč, či???

jul11
19. feb 2014

@vierasab na golfac to staci,aj tie drahsie ako Mclaren alebo Cybex sa daju kupit okolo 200e,mozno trochu viac. Mne taky nepresiel,ze naco,ze dieta uz bude behat(a naozaj,malo vyuzivame) tak mame 4Baby Shape,je to take presuvatko ako hovori kamoska. uplne nam staci. Inak s plnou ruckou a dobru cenu by som brala ten babydesign handy,to bol moj favorit a mas za cca 100eur

trasko
19. feb 2014

@jul11 jeeee dakujeem😉

prasiatko30
19. feb 2014

@jul11 ono zalezi na tom aku mas predstavu o pouzivani toho kociku - ja som ho kupovala ked mala dcera4m a vyvozili sme ju do nemoty este aj teraz kebyze biem ze ideme na nejaky celodenny vylet a budeme chodit aj 5-6h tak berem kocik a 4r baba sa do neho zmesti pokial ale uz mas velky kocik a tento uz kupujes len ako doplnok alebo proste kocik na obdobie ledy uz dieta beha ale este neprejde tolko aby ste do pohody zasli niekam tak urcite uz len nejake hrkatko

henikav
19. feb 2014

@ichbinich
@prasiatko30 na obrazkoch vyzera velmi dobre, dakujem velmi pekne za radu, pojdem ho pozriet do obchodu.
@jul11 dakujem, tiez vyzera dobre, velmi podobne, len ten som u nas nenasla, aspon nie cez internet, pozriem aj v detskom obchode

ichbinich
19. feb 2014

@henikav:
Popozeraj ale aj akcie a vypredaje. Ja som moj kupila za 150€(!!!) aj s vanickou, ale design s predchadazjuceho roku. A mne to bolo uplne suma fuk... Ja som ho kupila niekde v Nemecku...

tilly
19. feb 2014

peg perego pliko mini... velmi skladny a zmesti sa tam v pohodicke aj dieta starsie ako 3 roky...

spinoscapularnabeta
19. feb 2014

Tiez mam peg perego pliko a ten kocik zvladol uz vselico, na dovolenke sa v nom odviezol aj 5 rocny syn ked nevladal🙂to bola zabava.
je lahucky a skladny, ja mam starsi typ ale predpokladam ze novsi je este lepsi.

jul11
20. feb 2014

@vierasab este ma napadol Chicco Multiway a Liteway,tie su tiez dost oblubene

citronius
19. mar 2014

@maltinta100 Ahoj, chcem sa spýtať na moving light, či ste nemali problém so zakopávaním do brzdy. Takmer u všetkých ľahších golfáčoch, mám tento problém.dakujem

jankaba1
19. mar 2014

Ahoj, ja mam 4Baby Shape a som uplne spokojna. Je polohovatelny, lahky a hlavne za normalnu cenu.

maltinta100
19. mar 2014

@citronius ahoj ja osobne nie ale priatel niekedy kopne do kosika, je tak trosku vystrceny von 🙂

citronius
19. mar 2014

@maltinta100 Ďakujem, možno by nám do košíka tak nevadilo ako do tej brzdy a tyčky čo robia tak nezmyselne blízko rukoväti. A inak si s ním spokojná? Oplatí sa kúpiť? Dá sa aj v snehu a v náročnejšom teréne?

maltinta100
20. mar 2014

@citronius ja som s nim spokojna ale mam ho skor ked niekde ideme, je lahky a nezabera miesto. V zime som ho este nemala, len ked fuka vietor tak cez neho prefukuje.

citronius
20. mar 2014

Ďakujem, tiež ho potrebujem ako druhý kočík, tak hádam postačí.

citronius
21. mar 2014

@maltinta100 ešte jedna otázočka: je odpružený? Ako je to s vychádzaním na obrubníky? Ďakujem

maltinta100
21. mar 2014

@citronius predne koleso ma odpruzene, ide sa s nim lahucko

citronius
21. mar 2014

ďakujem, tak kupujem, snáď neoľutujem

kiakocikovsvet
24. mar 2014

@henikav skúste si pozrieť LIRU 3 alebo LIRU 4, tlačite ju jednou rukou a po uvolnení poistky na rukoväti ho zložite ako golfáč

henikav
24. mar 2014

@kiakocikovsvet dakujem, tento naozaj vyzera fantasticky, urcite si ho pojdem vyskusat do obchodu 😉