Je lepší Quinny Zapp Xtra alebo Baby Jogger City Mini GT?

katussska24
8. jan 2013

Rozhodujeme sa medzi týmito 2 kočíkmi, sú v podobnej cenovej hladine, ľahké a skladné, taktiež sú kompatibilné s autosedačkou Maxi Cosi, čo bola podmienka... Chceme kočík využívať hlavne na pohyb po meste a rýchle presuny, ale aj cestovanie. Naše kritéria: ľahký, skladný, ľahko zložiteľný praktický kočiar, s ktorým si poradí mamička aj bez pomoci a bez problémov ho naloží do autobusu či električky 🙂 Takmer 100perc sme boli rozhodnutí pre Quinny, ale aj Baby Jogger nám pomotal hlavu, najmä tými kolieskami.... A ešte jedna vec, chceme ho začať využívať čím skôr (momentálne máme 1.mesiac, takže cca na jar....), najskôr s autosedačkou, neskôr so sedákom. Prosíííím o vaše názory, postrehy a skúsenosti... Ďakujééém, veľmi nám to pomôže !!! 😉

soldi
8. jan 2013

@katusssska24 baby jogger je urcite lepsi kocik- mala som v rukach oba.

katy1979
8. jan 2013

Jednoznacne baby jogger. Stabilnejsi, vacsi, lepsie polohovanie, strieska. Do zappu by som 5-6mesacne dieta urcite nedala do baby jogger ano.

gabriellka
26. jan 2013

nemám s nimi skúsenosti, ale tiež sa rozhodujem medzi týmito dvomi. momentálne vyhráva quinny, ale moja malá má už rok