Kočík ABC Design -Turbo 6s. Máte s ním skúsenosti?

veverka84
11. mar 2010

Ahojte mate niektora tento kocik?ABC Design - Turbo 6s- 2010?ja mam doma jane slalom a toto by so chcela ako druhy kocik stoji za nieco?nehrkaju kolieska?dakujem za kazdy postreh a nazor 🙂

mmacko
11. mar 2010

Ahoj veverka
Ja mam doma tento kocik 2009 verziu. Je fakt super, krasne odpruzeny, kolieska prejdu aj najhorsi teren a nehrkaju. Sedacku vies lahko otocit do oboch smerov aj s babom. Ma velku strechu, takze na babo nefuka. Kosik pod kocikom je pevny, unesie mozno aj 10 kg 😉. Ja som s nim bola max spokojna. Teraz ho predavam, kedze nam uz stacia golfky, ale s tazkym srdcom. Ale kedze druhe babo planujeme az neskor, nemam ho kde skladovat. Ak by si mala zaujem, za 330 celu 3 kombi aj s vajickom 😉

veverka84
autor
11. mar 2010

mmacko no ja chcem len sportiak ani tu tasku v nom nevyuzijem ale bez sa zrejme nepredava... 😒

mmacko
11. mar 2010

Veverka, predava sa len s tou taskou. Resp. je to vanicka, nie taka taska makka, normalna vanicka, ktora je dost siroka aj vysoka.
A ako vyhodu vidim aj to, ze sa da ta sedacka otocit velmi lahko, netreba ziadne adapteri.
Novy stoji okolo 300- 330 eur v rakusku, tu okolo 399.
Mne je ten moj luto predat,ale nemam ho kde skladovat.
Ale je fakt dobry aj na teren, ked tak snezilo, presla som aj po neodhrabanom snehu, teraz mam pliko a s tym som nepresla ani po mensom snehu.

mimi21mimi
19. apr 2010

Ahojte 🙂 pisem s manzelkynho uctu, ja tu niesom registrovany

tiez som sa pozastavil pri vybere kocika na tomto. Zaujimalo by ma ako je to cez zimu..vacsina vravi ze niektore maju uzsku vanicku (33cm). Neda to ale a preto sa chcem spytat ake mate vy postrehy pri pouzivani tohto typu kocika v zime. "Napracete" tam babatko bez problemov ??? Mne sa nezda, ze by to bolo malo miesta, ale tak prax, je prax.

V kazdom pripade budem kupovat novy, len chcem vediet ci za to stoji.

dakujem za odpovede

Matej