Kočík Baby Jogger City Mini GT a Baby Jogger City Versa

veronka
17. jan 2012

Maminky, už ste niektoré majiteľkami týchto kočíkov? Ak hej poprosím skúsenosti, aké majú klady, zápory a ak nie, tak čo na ne poviete, aké môžu byť?
Tu sú o nich bližšie informácie:

Baby Jogger City Mini GT
http://www.baby.jogger.cz/14-kocarek-citi-mini-...

Baby Jogger City Versa
http://www.baby.jogger.cz/kocarek-city-versa-mo...

veronka
autor
17. jan 2012

maminy, tieto kociky maju byt uz v marci aj tu na SK...tesite sa?

petacz
16. feb 2012

Ahoj, nevies prosim aka bude cena BJCM GT?

tilly
19. feb 2012

majitelkami asi tazko... ale z tychto dvoch kocikov vyberaj podla veku dietata, do 18 mes. jednoznacne versa...

petacz
19. feb 2012

@kaja79 Dakujem velmi pekne.
@tilly Preco jednoznacne versa? Mne pride ten BJCM GT trosku ako kombinacia mini a elite. A elite dost odporucaju aj pre mensie deti. Prosim porad, mozno sa mylim...nemam tolko skusenosti s kocikmi ako ty 😉

januska555
19. feb 2012

@petacz ahoj no my mame elite a je super malu v nom uz teraz vozim a je jej tam pohodlne a perfektne sa ovlada nemenila by som, ale na druhej stranecit je dost velky, ten city mini som pozerala tiez ale je uz pre vacsie deticky a nam trebalo nutne uz teraz

petacz
19. feb 2012

@januska555 Ahoj, nasa mala bude mat 11 mesiacov. Mam Hartan VIP, je super, je to uz moj 2. Hartan, maximalna spokojnost. Chcela som vsak nieco mensie na nakupy, tak som po dlhom vahani kupila Buggster. Lenze ten zacal okupovat trojrocny syn, tak som zacala opat poskulovat po BJ pre dcerku, pretoze pisete fakt dobre skusenosti. A to GTcko mi pride kombinacia sportaku a "golfaca".
Baby neviete kde v BA sa daju BJ pozriet a vyskusat v reale?

tilly
20. feb 2012

@januska555 vozis 5 mesacne dieta v elite? bez vanicky? 😲 🤐

@petacz pre take male dieta je velmi vhodne reverzne sedenie.... a elite a gt ma makky ten sed....

januska555
20. feb 2012

@tilly no bohuzial uz ano, lebo riadna trojkombinacia sa mi zlomila v konstrukcii a teraz kupovat hlboky kociar uz nemalo vyznam, takze na prechadzky velmi nechodime len na nutnosti. Malu vsak davam v starom na balkon, na statie je este vhodny. A ako by si to riesila ty? Ak sa mozem spytat...

petacz
21. feb 2012

@tilly Dakujem moc. A pre ake velke deti je elite a gt vhodne? Pre rocne a viac?

tilly
21. feb 2012

@januska555 ja do roka, roka a pol jednoznacne reverzny kocik s tvrdsim sedom, najlepsie korytkovym...

@petacz ja myslim do roka, roka a pol...

januska555
22. feb 2012

@tilly myslíš že ten korytkový je lepší na chrbticu ako rovný? Ale do Elitu sa dá dať taká spevňujúca vložka na chrbátik a potom je riadne pevný...nemyslím sa že by korytkový systém bol lepší...

tilly
22. feb 2012

mas tam tu vlozku? Korytkp je lepsie a pohodlnejsie pre take male dietatko, hlavne, ak este poriadne nesedi

veronka
autor
25. feb 2012

@januska555
@tilly ja by som dieta do korytkoveho kocika ani nedala, moj maly najradsedj spava na bruchu a v kociku tiez, tak si neviem predstavit ako by spal v toom korytku

a ci reverzny kocik alebo nie? to zalezi iba na mamine, ci jej nevadi ked na dieta nevidi, vsetko to je o zvyku

tilly
25. feb 2012

@veronka no vidis a ja by som na zaklade skusenosti s dvomi detmi v 32 kocikoch dieta do 18 mes do ineho ako reverzneho a korytkoveho kocika nedala 😵
ale tak nech si kazdy vozi, v com chce a na co ma 😉 ja som chcela len poradit na zaklade svojich skusenosti, nie pocitov...

veronka
autor
25. feb 2012

@tilly ja som mala tiez reverzny do roka, potom som predala a kupila F4, plánujeme druhé a opat si kupim reverzny 🙂 mne by chybalo nevidiet na dieta a nekomunikovat s nim 🙂 pokukujem po jane slalom reverse 😉

tilly
25. feb 2012

@veronka ved to, ze niekedy si nutena dat do sportovej casti dieta od 5. mes. a na take male babo nevidiet... 😖
ja by som aj teraz zniesla reverz, len tie su vacsinou mensie, tak by som tam uz maleho s fusakom nenarvala... on sa este chce rozpravat, takto na seba kricime, aby sme sa poculi a nevidime sa, co mi vadi... a aj take rocne dieta potrebuje komunikovat, ukazujes mu, co vidis, dieta ti ukazuje...

6mia6
12. apr 2012

Ahojte už máte niekto city mini gt??

veronka
autor
13. apr 2012

@6mia6 ešte asi nie, má byť až koncom apríla začiatkom mája

nadenkaaa
13. apr 2012

Dnes som bola v aladdine zaujimalo ma kedy dojde GT a vraj sa to posunulo na 11.5 😠 😖 takze si este na nase nove vozitko pockame 😝 😝 snad to bude uz posledny posun v dodavke Gtcka na sr trh

lutsine
17. apr 2012

objednavali ste niekto baby jogger city versa 2012?

lucia19831
17. apr 2012

@tilly ahoj vedela by si mi pls poradit kocik podobny city versa t.j. aj pre male babo s nafukovacimi kolesami, alebo najlepsi s reverzom podla tvojich skusenosti?

drobec33
22. apr 2012

ahojte baby, tak ja sa pripajam k tym, ktorym sa veeeelmi paci Versa. Uz ju hladam kade, tade. Este od BJ prichadzaju do uvahy dva. Select a Mini 4kolka. Ake mate skusenost s Mini 4 kolkou?

kaja79
23. apr 2012

@drobec33 ahoj. ja mam bjcm 4kolku a max spokojnost. nenasla som nejaky velky minus. pozri aj temu baby jogger city mini.

drobec33
23. apr 2012

@kaja79 jeeej a ako dlho ho mas? Uz som pozerala aj temu, kde je BJCM len je tam toho straaasne vela, nestiham citat 😒 A ake minus si nasla?

kaja79
23. apr 2012

@drobec33 mam ho od jula min roku a minus? kolesa.....brala by som tie z bj elite, ale dokonaly kocik neexistuje 😀 inak ani tieto kolesa nie su najhorsie, idu ticho, nehrkocu...aj po snehu sme presli.

drobec33
23. apr 2012

@kaja79 myslis druh kolies, ze ma elite vacsie?

kaja79
23. apr 2012

@drobec33 vacsie a nafukovacie.... predtym som mala inglesinu magnum a bola som zvyknuta, ze s takym terenakom prejdem vsetko.

drobec33
23. apr 2012

@kaja79 poznam to. Ja som mala tiez vsetky kociky pred tym s velkymi kolesami. Presla som po vsetkom. 😅 To mas pravdu 😉

veronka
autor
30. apr 2012

BABY JOGGER CITY MINI GT je už v PREDAJI 😀