Kočík Baby Merc Faster Style - trojkombinácia

ladywero
27. nov 2015

Prosím, kto sa vie podeliť o akékoľvek info o tomto poľskom kočíku s isofixom? Páči sa mi, aj jeho cena, akurát nie sú takmer žiadne recenzie naň a už vôbec nie na vajco=autosedačku z tejto trojkombinácie, ktorá je na isofix, čo pri poľských kočíkoch je rarita pokiaľ viem. Ďakujem za info 🙂

nivea777
1. nov 2016

@ladywero ahoj..aj si ho kupila nakoniec?

ladywero
autor
1. nov 2016

Nie, nie. Napokon Jane Rider.

bunnynr
11. dec 2016

Ahojte, pridavam recenziu, mozno niekomu moze.
Kupovala som ho vo februári 2016, paradna hlboka vanicka, lahko sa ovlada, proste super, az na ten "nakupny kosik", akonahle som nalozila trosku viac hned sa mi suchal o predne kolesa(jedine negativum). Vanicka bola naozaj super, ci v zime-vobec nefukalo alebo v lete zas neprazilo slnko do nej, mala aj sietku, ktora bola zabudovana k vanicke a dalsie siatka na strieske. Potom sme vsak presli na sportovu cast a povedala som si, ze dam jej sancu. Hrozne sa sklapa leziaca cast, strieska mi zavadzala pri polohovani, tak smiesne visela a nanoznik tiez-kezde syn este nemal dolu nozky. Stabilita jedna katastrofa- vozim ho stale otoceneho k sebe asi 2mesiace a uz dvakrat sa mi prevratil s kocikom, este ze mal popruhy. Tato cast je aj o dost tazsia a dost klesol cely podvozok. Vajicko podla mojho nazoru nedostatocne bezpecne, keby si mam znovu vybrat tak uz nekupim tuto trojkobinaciu, a mozno asi ziadnu uz trojkombinaciu by som nekupovala.