Kočík Baby - Merci

tilu
2. máj 2017

Ahojte, zaujimalo by ma, ci mate a ak tak ake skusenosti s kocikmi Baby-Merci

jeennyv
2. máj 2017

@tilu kamoska mala, vo vanicke jej dieta vydrzalo s fusakom atd do 8.mes, ale keby slo o vacsie babo no len tak tak..,sportak po mesiaci vymenili za britax, lebo z 3ky bol mohutny, kolieska sa uz nedali zaretovat po zime..ako mali ho z polska za dobru cenu, no uz by nekupila..maly baby merc neo style..inak dost ich teraz vidno...lebo casto rozhoduje cena

jeennyv
2. máj 2017

@tilu mali...a este som zabudla taska na kociku odisla asi po 3 mes..

sykorkauhliarka
3. máj 2017

my sme mali a mane ho stale nic sa na nom nepokazilo...mame ho z predajne v bratislave kazdy bozi dem som ho tahala 6 schodmi nahor a trieskala s nim schodmi nadol...aj celu zimu prezil ....a neviem preco je v mode drzat dieta vo vanicke pokym nesedi....sportova cast sa da dat skoro uplne do lahu ...mala som malu od 4 mesiacoch v sportovom...lebo vo vani sa jej nepacilo...traz mame golfak...lebo mala je uz chodec...caka na povale na druhe babo...asi to suvisi aj s tym ako sa clovek sprava k veciam a ako sa o ne stara ;)

tilu
autor
3. máj 2017

@sykorkauhliarka nechávať dieťa vo vaničke pokiaľ nesedí je zo zdravotných dôvodov, nakoľko pokiaľ nevie samo sedieť a dospelý ho dávajú do sedavej polohy spôsobujú akurát tak to, že tým trpí chrbtica bábätka...

sykorkauhliarka
3. máj 2017

@tilu sportova cast sa da dat skoro uplne do lahu ........to hadam neznamena ze sa tam dieta posadi a necha sa spat po sediacky .....pekne to mas nacitkane ale asi prax chyba.....vari sa ti zda ze sedi ? este tam mas aj kociar ktory ta tak zaujima ;)

jasminam
3. máj 2017

my sme mali baby merc a sme boli spokojny vela vydrzal,akurat ho predavame

elly11
14. okt 2017

@sykorkauhliarka Ahoj. Ako ste boli spokojní s objednávaním a celkovo s komunikáciou s obchodníkom? My sme si chceli ešte ku kočíku priobjednat fusak a iné doplnky no nikto nekomunikuje. Ako objednávanie prebehlo u vás? Ďakujeeem

nikus123456789
9. nov 2023

Ahojte , apsolutne tento eShop neodporúčam. Na kočík už čakáme 4 mesiac a keby im každý týždeň nepíšem sami sa neozvú a vôbec nevedia predpovedať dodanie. Výhovorky typu , mešká kamión z Číny, neprišla nám zrovna vaša farba…majú síce fain ceny ale nestojí to za tie nervy…strašne zavádzanie a neprofesionálny prístup.