Kočík Cam Dinamico 2015 v Bratislave

liduska12
12. nov 2015

Ahojte kocky, strasne sa mi paci Cam Dinamico 2015 bezovy, ale chcela by som si ho niekde okuknut v Bratislave. Neviete kde by ho mohli mat vystaveny? Pripadne aj ine farby...Paci sa mi na nom to, ze podla videa by mal mat otacave predne kolesa a zaroven by mal trosku "perovat", teda hupat. Ale chcela by som si ho vyskusat nazivo. Prip, viete mi poradit ake este ine kociky maju sucasne predne otacave kolesa a hupu? Dakujem velmi pekne za tipy a rady 🙂

myskacici
12. nov 2015

@liduska12 ahoj, neodporučam tento kočík. Nechápem, ako môže mať tak kladné recenzie. Ja mám ten malinový. Je pekný , ale to je asi tak všetko. Je hrozne labilný, predné kolesa sú oničom a najhoršia je tá strecha. vôbec nieje pevná, ked silnejšie zafúka vietor, tak hned spadne....chcem sa ho zbaviť.

janickacrazy
13. nov 2015

@liduska12 ja mám tento kočík len verziu z roku 2013 a som spokojná, strecha mi vobec nepadá a kočík mi teda vobec nepripadá labilný, veľmi dobre sa ovláda, prejde aj cez rozbité chodníky v pohode, no hojdať sa dá len trochu, ale to mi nevadí, lebo malý hned zaspinká, ked ho len trošku povozím, ani hojdať nemusím

katkasimlkatkasimi
13. nov 2015

Ja ho aktuálne používam pre moju 4 mesačnú dcérku A som mega spokojna. Ľahučký stabilný priestranný, zvládne aj ľahší terén. Nemenila by som. Dá sa pekne zložiť aj do menšieho auta. Kolísanie je len tak trošičku ale nám stačí A páči sa mi že kočík nie je taký "tvrdý"...