Ktorý športový alebo golfový kočík má nafukovacie kolesá?

miry22
19. aug 2014

Potrebujem kočík,ktorý je s nafukovacimi kolesami a je lahko skladatelný..Viete mi poradiť?

poly2406
19. aug 2014

Ahoj, pozrite v mojom bazári, mám tam Teutoniu - má nafukovacie kolesá - zadné, veľmi dobre péruje a v pohode s ním dokážete manipulovať jednou rukou. Skladá sa dobre, bez ťažkostí... Už by som nemenila za lacné a nekvalitné kočíky...

lejlla
19. aug 2014

ak mozes trojkolky,Jane slalom pro 🙂

lauricka
19. aug 2014

bumbleride, bez debaty top kocik alebo, ale stoji za to kuknut si aj baby jogger city elite, ten ma trosku inak riesene kolesa, ale vyborne a sklada sa uplne perfektne....ine ani nemusis riesit 🙂, treba si zajst pokukat niekam do predajne, kde maju velky vyber 🙂 a bumbleride najdes v Alltoys predajniach vybranych. Na youtube su instruktazne videa ku kocikom, krasne tam je vsetko ukazane.

praverita
19. aug 2014

TFK Buggster s air - nemecka kvalita,lahulinke,stabilne a priestranne golfky do kazdeho terenu.

jerryjanka
19. aug 2014

ak chceš maly skladny lahky, ale priestranny kočik s nafukovacimi kolieskami tak jednoznačne baby jogger city mini GT

anitra11
20. aug 2014

tak golfáč ani neviem či je s nafukovacími kolesami... a športových je veľa, napr.: Britax B-motion, Britax Affinity, joolz, X-lander, GB Hardy ... záleží aký maš cenový strop, všetko toto je asi od 200,- € a vyššie ... treba asi vyšpecifikovať či chceš otočnú sedačku v smere aj v proti smere, či chceš nastaviteľnú rúčku... potom sa ten okruh zúži ...
Videla som napr. aj SIlver Cross za 3000,- €
kukni pre zaujímavosť:
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/kombin...

možno ti k nemu pribalia aj riadny darček, keby si si ho objednala, 😀 😀 😀