Mamas&Papas Urbo alebo Bugaboo Bee?

Zodpovedané
31. okt 2018

Ahoj. Zvazujem kupu sportaku. Mala uz ma 1.5 roka. Chcem nieco spratne a lahke. Prevazne do mesta, ale mohol by zvladnut aj horsi teren ci zimu. Planujeme aj druhe, tak mozno aj nieco kombinovatelne s vanickou, alebo taky, co sa da dat do uplneho lahu. Vdaka za radu a pripadne nejake ine moznosti.

Ahoj,

pokiaľ hľadáš niečo ľahké a spratné, Bugaboo Bee je jednoznačne lepšia voľba. Povedala by som, že je z týchto dvoch aj priestrannejší. Ide aj do ľahu a kombinuješ ho aj s vaničkou, takže aj tomuto by vyhovel. Problémom však potom nastáva požiadavka terénu a zimy, ktorú tento kočík veľmi nespĺňa. Podobným modelom s takmer totožnými plusmi a mínusmi je aj Cybex Mios.

Bugaboo Bee 5


Cybex Mios

Urbo vďaka pevnej konštrukcii a síce mestským, ale pomerne širokým kolieskam prejde aj nejaké tie nerovnosti, ale je to tiež prevažne mestský kočík. Sedák je mäkký a pohodlný, nie je však extrémne veľký - vydrží tak do dva a pol roka maximálne. Ide do ľahu a je k nemu aj pohodlné, aj keď tiež rozmerovo menšia vanička.

Mamas&Papas Urbo

Z iných možností by som pouvažovala o napr. Easywalker Mosey+, ktorý zvládne asi všetko, čo požaduješ; Valco Snap Ultra Tailormade hoci aj vo verzii Sport s nafukovacími kolesami; mestskom no zároveň všestrannom Joolz Hub (nevýhodou by mohla byť tenšia strieška);
Greentom Upp s možnosťou vaničky, otočného i neotočného sedenia; či korýtkovom Maxi Cosi Zapp Flex Plus.

Easywalker Mosey+


Valco Baby Snap Ultra Tailormade


Joolz Hub


Greentom Upp Classic 2017


Quinny Zapp Flex Plus


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli