Maminy, poraďte detskú trojkolku 😉

dzejnus
9. apr 2019

Pozerala som znacku Kinderkraft a Zopa citigo... Chcela by som ale taku, co sa da hlavne opierka chrbta polohovat, co zopa aj ma, ked mi v trojkolke pri prechadzke zaspi.
Dalej, co keby mala, ze by sa dala poskladat napr. do kufra auta, aspon scasti, ze by nezaberala cely kufor 😅
Sedacka v smere aj do proti smeru jazdy.... Asi vsetko
Prosim o rady a skusenosti... Dakujem 😉

barunka.k
10. apr 2019

@dzejnus ahojky tiež som pozerala tieto dve značky a nakoniec vyhrala ZOPA....príde mi pevnejšia a robustnejšia oproti kinderkraftu....aj konštrukcia aj sedenie mi príde pohodlnejšie a bezpečnejšie .....ale neviem nemáme ešte tak odskúšané 😁

nikpa
10. apr 2019

My máme Kinderkraft Aston, opierka sa polohovat nedá, do auta ju poskladas a je otočná tak aby si na krpca aj videla. Čo sa mi nepáči ze opierku tvorí len vyvysene operadlo, to co ide z vrchu od striesky je len látka ktorá tam planta. Na prvej jazde ked sme chceli syna zapasat, pás sa odtrhol ale zasila som ho a je funkčný. Kolieska sú fajn, nehrkaju su z EVA materiálu. A plus je ešte ze dociahne nozkam na opierky, ked sme skúšali zopa citigo nedociahol. No a na pedale je ešte kratky ale kym sa naučí šliapať snáď dorastie. Syn ma 15mesiacov, je v nej rad. Za mna dobrá investícia ale neviem to porovnať s inými, ci je lepsia alebo horsia. Máme prvú takú trojkolku, tak snad som aspon trochu pomohla 🙂

conspi
10. apr 2019

@dzejnus skúsila si pozrieť aj Smart Trike? Ja som si momentálne jednu požičala ale neviem porovnať. V každom prípade synovi sa páči a ako sa v ničom voziť nechce, tak v tomto je spokojný

romiada
10. apr 2019

@dzejnus asi prvy krat v živote chvalim (okrem krowiek 😉) poľsky vyrobok http://www.klaris-shop.sk/www-hracky-shop-sk/es.... Mame ju pre maleho...uplna spokojnost. Pri dcere sme mali taku "kolotočarsku" trojkolku....cela ulica vedela že ideme my 😂

dzejnus
autor
10. apr 2019

@barunka.k no sak toto... Ale citala som koment jednej maminy, tak ta zase citigo napisala, ze hrkoce, je hlucna a ze zle invwstovane peniaze 😂.. Tak teraz vyberaj, vsak 😇

dzejnus
autor
10. apr 2019

@romiada super, urcite budem rozmyslat aj nad touto... Vies mi, prosim, aj nejaku foto vasej ako sa to da najviac sklopit ta opierka? 😅 vdakaaa zatial

dzejnus
autor
10. apr 2019

@conspi ano, pozerala som aj tu 😉

mimer
10. apr 2019

Ahoj mame citygo ale zeby sa dala tak zohnut aby tam aj pospala to sa mi nezda..nema az taky sklon..inak za mna spokojnost. Mala sa z nej tesi velmi 🙂

barunka.k
10. apr 2019

@dzejnus no veď práve...niekto chváli niekto nespokojný ...uvidím až začneme používať...inak bežne stojí 130 EUR a ja som kúpila za 100...tak aspoň to upokojí že som za ňu nedala toľko až...

romiada
10. apr 2019

@dzejnus no do polohy ležmo to zrovna nejde 😂 ale moj maly v to vie zachrapať aj posediačky. Dedko sa vynašiel- nakloni trojkolju k sebe (predne keso dohora sťa perpetum mobile) a dovlečie mi ho ležmo uspateho 🙈😂

romiada
10. apr 2019

@dzejnus a do auta sa sklada perfektne ....ja mam sice predlženy kufor ale vojde sa podla mna aj do menšieho kufra.

dzejnus
autor
11. apr 2019

@romiada ved jasne, s tym ratam, ze to neppjde uplne lezmo 😂.... A prave akoze preto, ze uz som poucena od dcerky, ked bola mala, mali sme smoby, uplne spokojnost, vyuzili sme na milion percent, aj stale funkcna, ale vecne mi mala zaspala a tiez som nahla na zadne, tak preto teraz riesim aby sa dala aspon trosku dat opierka polohovat..... Oooch, hadam vyberiem daco do juna 😂

dzejnus
autor
11. apr 2019

@mimer ahoj, jedna mamina pisala, ze hrkoce ta trojkolka, tak to ma trosku tak odradilo... Je to pravda😁?
Nepotrebujem davat opierku do lahu, len som videla uz take, co sa daju proste polohovat, ked by dietatko zaspalo😉

mimer
12. apr 2019

@dzejnus my ju pouzivame ako vyslo slnko no neviem 3 tyzdne? Zatial sa mi nezda ze by hrkotala..🤪

lucyjka6
12. apr 2019

@dzejnus ja som pozerala na nete vsetky mozne trojkolky a vyhrava Kinderjraft,len sa este neviem rozhodnut medzi Aston a Aveo,teraz su v akcii predeti.sk

dzejnus
autor
14. apr 2019

@lucyjka6 ja uz mam chaos z nich, cim viac pozeram, tym je to horsie 😅

lucyjka6
14. apr 2019

@dzejnus ja uz som kupila,pokial bola akcia Kinderkraft Aston 2019,