Peg Pérego Book Plus alebo Cam Dinamico

zumra
30. nov 2013

Ahojte, rozhodujem sa medzi 2kočíkmi a to: Peg Perego Book Plus alebo Cam Dinamico. Ktorý kočík by ste vybrali? Prípadne máte s niektorým kočíkom skúsenosť? V predajni mi viac doporučovali Cam Dinamico, vraj je lepšie odpružený oproti Peg Peregu a že Peg Perego má problém s kolesami a ešte pri Peg Peregu sa mi vanička zdala veľmi malá :( Ďakujem vopred za každý názor.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zumra
autor
1. dec 2013

Teegreen, ďakujem za názor. Mne sa tiež na Cam kočíku nepáči tá športová časť ... zatiaľ je stále môj favorit Peg Perego, nechám si to prejsť ešte hlavou a snáď sa rozhodnem 🙂

zara13
1. dec 2013

@zumra, ja mam Book Plus a zatial som spokojna. odpruzeny sice nie je, ale ja som to nejako ani nehladala, nemala som potrebu deita specialne natriasat. mam pocit ze na slovenskych chodnikoch sa natrasie dost 🙂
vanicka sa mozno javi mala, ale ani velmi nie je, (teda zalezi dokedy ju chces pouzivat), my sme v 5,5 mesiaca presli na sportovy a dovtedy stacila. ona ma totiz take polystirenove boky, ktore sa daju vybrat, ked treba. A problem s kolesami neviem aky by mal byt. Moj prave prezil 2 tyzdnovy zatazovi test v prahe, kde sme chodili len po samej kamenej dlazbe. Jedine co mi napada ze ked je nejaka moc nerovna cesta, tak trochu hrkaju, ale pre mna to nie je nic strasne, to skor cestari by samali hanbit 🙂 ale ini problem nevidim, prave naopak, tym ze su otocne, tak sa velmi lahko manipuluje s celym kocikom. Takze ja odporucam

cinnamon111
1. dec 2013

ja mám známu čo má Cam Dinamico a je neskutočne nahnevaná. Zjazdené kolieska po 2 týždňoch, ten kočík je celý akosi zle vyvážený, proste má predné kolieska stále vo vzduchu. Aj sa na to boli pýtať v predajni, či je to OK, predavačky ju ukvákali, že to má preto, lebo je maličký ešte malý, že ke´d bude ťažší, tak pekne sadne....... malý má skoro 1,5 a kolieska stále v vzudchu.....no neviem

zumra
autor
2. dec 2013

Baby ďakujem vám za názory 🙂 objednaný máme uz Peg Perego Book Plus 🙂

rorinka
4. aug 2014

@zumra ahoj, prave uvazujem nad tymto kocikom. ako si s nim s odstupom casu spokojna? mas sportovu cast co ide uplne do lahu?

zumra
autor
5. aug 2014

Ahoj rorinka, ja som s kočíkom veľmi spokojná 🙂 nemenila by som 🙂 ja osobne mám 3kombináciu 🙂 máme aj športovú časť a presne ako píšeš dá sa dať úplne do ľahu, je priestranný, ľahučký, ja nemám žiadne výhrady 🙂 vrelo odporúčam 🙂

emma181
5. aug 2014

@rorinka @zumra my mame od peg perego GT3, buginu Sí, stolicku na papanie aj vajicko sme mali a uz mame aj autosedacku. Peg perego je super, s touto znackou som velmi spokojna. Ked mate na vajicko do auta Isifixovy podstavec tak na to pasuje aj autosedacka.