Pláštenka na dvojkočík Peg-Pérego Duette s nasadenou vaničkou + športovou časťou?

Zodpovedané
21. máj 2019

Dobry den.
Prosim vas, aku plastenku odporucate na Peg-Perego Duette, ked je na podvozku hlboka vanicka a sportova nadstavba?
Dakujem.

Ahoj,

na Peg-Pérego Duette s vaničkou a športovou časťou zároveň by to mohol byť trochu problém, ktorý by som však riešila jednou z dvoch možností.

Prvou a preferovanou by bolo kúpiť si proste pláštenky dve. Buď univerzálne (napr. z DM, alebo iné - Emitex, Elodie Details a pod), alebo originál Peg-Pérego športovú a druhú vaničkovú a každú nadstavbu by som tak ”opláštenkovala” samostatne.

Alebo by som šla do nejakej univerzálnej dvojpláštenky, kde ale riskuješ, že nesadne (preto naj je skôr vyskúšať, aj keď to by mohol byť problém).

Návrhom by mohla byť značka Diago, ale predsa len je skôr myslená na dve sedadlá, no sadnúť by mohla. Skúsila by som sa ešte aj obrátiť na predajňu prenasedeti.sk (hoc i emailom, ak tam nemáš cestu), kde sa na dvojkočíky a súrodenecké kočíky špecializujú. Možno budú mať skúsenosť.

Peg-Pérego Duette Piroet


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli