Poradíte hlboký kočík s veľkou dlhou vaničkou?

jargre
16. feb 2014

Ahojte baby.vcera som bola na inchebe koli kociarom,lebo tam bola vystava rodina,ale bieda..boli tam dve firmy Jane a Inglisima. chcem sa vas spytat na tip pre hlboky kociar,ktory ma dlhu vanicku a nema vonkajsiu dkzku 75cm ktora vnutorna sa zuzuje na 70. Fakt neviem ake bude dlhe dieta,ale obidvaja sme dist vysoky a hlavne budeme mat 4-5mesiacov v zimnom obdobi takze potrebujem aby som tam dieta dala aj s fusakom ked budeme mat 5mesiacov. Moja sesternica mala Stoke a v 4 mesiaci maleho tam uz nedala a kupovala si dalsi kociar na zimne obdobie. Poradite mi??? Budem rada. Dakujem

geenna
16. feb 2014

pokial viem tak Bugaboo ma velku hlboku vanicku. a ja som mala concord ale na nom som mala tu vanicku skladaciu Scout a ta bola super urcite dlhsia od ostatnych aj oproti concordu vanicky normalnej. neviem kde byvas ale v pre deti ich maju vystavene tak chod pokukat treba to fakt vidiet

monciky
16. feb 2014

na vystave bol aj Maked a ich Lucky ma vnutornu dlzku hlbokej verzie 84 cm, narodi sa mi prave zimne dieta, takze sa pohodlne zmestime aj s fusakom..., a suhlasim, ze inak bola cela vystava bieda, ja som tam isla len kvoli Maked-u, kedze ten je len v e-shopoch...

mata128
16. feb 2014

My sme mali Dorjan a boli sme max.spokojniii...

senta_sofia
16. feb 2014

my mame Camarello Q12, vnutorna dlzka je nejakych 82-83 cm, maly v pohode este rocny spaval vo fusaku v hlbokej

lubika39
16. feb 2014

Cam Cortina 83 cm, vseobecne Cam maju velke vanicky.

adrianakru
16. feb 2014

Ja som bola spokojná s nemeckou značkou I'coo. Riešila som presne toto isté. Kupovala som ho hlavne kvôli veľkej vanicke. Môžem vám ju odmerat.

lilka246
16. feb 2014

Ja som mala taco captiva mohican, ma velku vanicku, tusim najvacsiu aku je mozne kupit a bola som s nim velmi spokojna

ileas
16. feb 2014

Bexa

balazica26
16. feb 2014

Ak je predpoklad že bude dlhe dieťatko, tak ja môžem odporučiť Camarelo Q12...poprípade už novšiu verziu... moje dieťa malo po narodení 58cm a narodil sa v septembri a vozíme sa v ňom ešte aj dnes, ale už má vyše 2 roky...len ked rychlo potrebujem niekde vbehnut s malym...treba pozriet na youtube video...

adiika
16. feb 2014

danny dorjan 🙂 ma neskutocne velku hlboku cast..a obrovsku aj sportovu cast..segra mala camarelo a sportova cast je mala a jej dvojrocna dcera sa do nej s fusakom nezmesti.. nas maly je obor..a furt by sa zmestil..ale uz sa nevozi 🙂..

ushka
16. feb 2014

@jargre ja mám Brio go. dcerka ma teraz vo februári 9 mesiacov a s fusakom sa este vozime vo vanicke. Ona je sice mensie dietatko, ale myslim ze 5 mesacny chlapcek sa tam zmesti v pohode. Fakt odporucam.

lulistek
16. feb 2014

My mame 10,5 mesiaca a stale mala spinkava v kociku, je to STEGGI kocik

matisekc
16. feb 2014

my sme mali casualplay, vanicka je schvalena aj do auta, maly sa narodil v auguste a v pohode sa zmestil este ako 5,5mesacny aj s fusakom

roni200
16. feb 2014

My sme teraz kupovali Steggi Lux,najdes ho aj tu na koniku.Podla mna ma dost velku vanicku.

sandri
16. feb 2014

My mame Inglesina magnum a sme maximalne spokoni. Tiez sme s MM velmi vysoki a hladala som velku vanicku a Inglesina bola najvacsia, co som nasla. Maly ma momentalne 67 cm a bez problemov sa tam zmesti aj s fusakom a overalom. Odporucam.

michaelkanr
16. feb 2014

Na zaklade mojej skusenosti a skusenosti kamaratok ti poviem, ze 5-6 mes. dieta ti s velkou pravdepodobnostou nebude chciet byt vo vanicke. Uz ich zaujima svet a chcu vidiet von, takze zima-nezima, lezat nechcu🙂 takze by som si nejak extra hlavu nad tym nelamala, vyber si kocik co ti vyhovuje aj podla inych parametrov, nielen podla vrlkosti vanicky. S velkou pravdepodobnostou aj tak pojdes do sportoveho🙂

luelu
16. feb 2014

Ja som mala Tako Captiva Mohycan a bol super malu som v nom vozila do cca 8.mesiacov pekne v nom ležkala aj sedkala no ja som bola spokojná s nim nadmieru 🙂)

edvelyn
16. feb 2014
zuzole
16. feb 2014

Tiež som tam dnes bola a hroza. Za pat minut som to mala obehnute. Tiez som tam isla kvoli kocikom. Co hovorite na Fabio Exclusive 2014. Mate s nim niekto skusenost?

margarita
16. feb 2014

ja som mala obe deti dost velke a rychlo rastli, a v nasom Hartane VIP XL boli v pohode este aj vo fusaku na jesen vo vanicke, a to mala dcerka vtedy 9 a syn 7 mesiacov...
netusim teraz presne vnutorny rozmer vanicky, kedze je zlozena do maja v pivnici 😉 ale vonkajsi rozmer hlbokeho udava na stranke vyrobca 104 cm, ten realny vnutorny je tusim vyse 85-90 cm.

zuzana136
16. feb 2014

Kajtex maximálna spokojnost a deti mam tiež dost velke na svoj vek 🙂

danula1238
16. feb 2014

Bebetto Magnum, obrovská vanička veľká spokojnosť.

bimba01
16. feb 2014

camarelo malaga. fakt super!!!

petrasto
16. feb 2014

roan marita

kiwi82
16. feb 2014

Dema

luban
16. feb 2014

roan marita, do 9 mesiaca mala v nom zababusena spinkala 🙂 a nebola najmensia, kedze je vysoka po oteckovi.

ivetlo
16. feb 2014

Ja doporučujem Jane, ale ten starší typ vanicky, tie su podľa mňa väčšie. Prvý syn natodeny v júli tam bol do februára a dcéra narodená koncom septembra do začiatku apríla. Výhoda je tá, že aj keď boli zvedavý a ešte nevedeli poriadne sedieť tak sa mohli dívať z kocika, lebo sa da regulovať naklon chrbátika. Dá sa dať do polosedu a nenicia si tak chrbát v športovom. A malého sme museli dať skôr do sportaku lebo sa tam naučil pritiahnuť a sadnúť si.
A doporučujem pozerať aj na veľkosť kostry v založenom stave a na veľkosť koliesok.

biancal
16. feb 2014

@zuzole my mame Bebetto Fabio Exclusive a sme nadmieru spokojny 🙂 mozem len odporucat

katkapal86
16. feb 2014

verdi zippy, mozes pozriet v mojich inzeratoch, je dlhsia vanicka, vacsina ostatnych kocikov nema 🙂 Boli sme velmi spokojny

brnka
16. feb 2014

Silver Cross Linear