Poraďte golfáč s preklápacou rúčkou

lennulik1
31. aug 2014

Ahojte,
uvazujem nad kupou golfaca, resp. sportoveho kocika, ktory mozem rychlo a lahko poskladat. Podmienkou je jedna rucka (nie dve, aby som mohla tlacit kocik aj jednou rukou), hlavne, aby bola rucka preklapacia a polohovatelna opierka chrbatika. Nieco ako Baby Jogger Vue, ale s jednou ruckou. Ak mate s podobnym kocikom skusenosti, budem rada, ak napisete typ. Asi som narocnaaa :D
Dakujem

belllinka
31. aug 2014

@lennulik1 Golfac je preto golfac lebo ma dve rucky (golfove palice), tak co vlastne hladas???

monicm
31. aug 2014

@lennulik1 zadaj do googla "športový kočík preklápacia rúčka" a máš kopec odkazov,potom už len vybrať to,čo ti bude vyhovovať,pretože niekto chce veľké kolesá,niekto ani za svet,niekto chce hrubú striešku,niekto len takú letnú,niekto chce nastaviteľnú rúčku,niekto ju nepotrebuje........................golfač ako taký som s preklápacou nevidela,ale šporťák nájdeš 🙂 😉

gretocka
31. aug 2014

@lennulik1 ako pise bellinka, golfac je vzdy s dvomi ruckami a nevidela som este golfac s preklapacou ruckou. Sportove kociky su aj s preklapacou, ale nemam prehlad uplne, ja mam s preklapacou ruckou ale nie je ani zdaleka lahky a spratny.

Len treba hladat na nete a ked najdes nieco co sa ti pozdava odporucam najst ho aj na zivo a vyskusat si ho fyzicky.

janickacrazy
31. aug 2014

@lennulik1 športový s preklápacou rúčkou je Graco symbio alebo Chipollino

lennulik1
autor
31. aug 2014

@belllinka ved na zaciatku som napisala, ze hladam golfac, resp. sportovy kocik -ide o to, aby som kocik mohla rychlo poskladat. Ja mam len sportovy, ktory sa komplikovane sklada, tak som dufala, ze niektore mi budu konkretne vediet poradit 🙂

lennulik1
autor
31. aug 2014

@monicm no uz som googlila a nasla som par. ale dufala som, ze mamicky tu by mi vedeli poradit s cim su spokojne a tak. ak si pozries na nete typ kocika, aky som napisala uz v uvode - Baby Jogger Vue, tak to je golfac, ktory ma preklapaciu rucku. ale kedze je to relativne novinka, nikde som nenasla skusenosti s nim ;)

lennulik1
autor
31. aug 2014

@gretocka baby jogger vue je golfac s preklapacou ruckou. viem, ze vacsinou byvaju golface s dvomi rukovatkami, ale mozno ma pomylilo v mysleni, ze moze byt na golfaci aj jedna rukovatka to,ze ak si dam tu na bazare vyhladat golface, su tam aj len s jednou rukovatou (a napr. tiez sa sklada rovnako ako dazdnik, ako klasicky golfac). cakala som, ze mi niekto poradi konkretne nazvy kocikov...

lennulik1
autor
31. aug 2014

@janickacrazy dakujem, ten graco symbio vyzera, ze sa da celkom sikovne aj poskladat. mas s nim prosim aj nejake skusenosti? rada by som vedela, ake je to v reale.

leishmania
31. aug 2014
janickacrazy
31. aug 2014

@lennulik1 Ja som ho nemala, len jedna známa u nás na sídlisku ho mala a bola spokojná s ním, chválila si ho, no o skladaní sme sa nejak nerozprávali, tak neviem.

lennulik1
autor
31. aug 2014

@leishmania supeeeer 🙂 dakujem za tip 🙂 aj mas nejake skusenosti s nim?

lennulik1
autor
31. aug 2014

@janickacrazy skusim pozriet k nemu recenzie, ale velmi pekne dakujem 🙂

leishmania
31. aug 2014

@lennulik1 hej velka spokojnost uz 3 roky. velky kosik, dost dlhy na spanie, lahky, skladny 🙂

ask
31. aug 2014

@lennulik1 Inak ten novy baby jogger vue vyzera super, keby som bola velka a bohata, idem do neho🙂 Ja som mala sportak s otocnou sedacou castou chicco trio for me, rucka sa dala podla potreby spojit, alebo rozpojit..., ale tento vyzera lepsie a hlavne je lahsi...

sisaa
31. aug 2014

@leishmania ale ten nema preklapaciu rucku

sisaa
31. aug 2014

@lennulik1 ty hladas ktory ma preklapaciu rucku alebo moznost otocenia sedacky v smere aj protismere jazdy?

leishmania
31. aug 2014

@sisaa hej ten ma len preklapaciunsedaciu cast, ale aj ten vue ak viem nema rucku preklapatelnu. ide hlavne o to nech mozbyt dieta aj tvarou k mame kym je mensie nie?

sisaa
31. aug 2014

Golfac v ktorom sa da otocit sedacka, dokonca je aj varianta so spojenou ruckou, je Bebe Confort Loola Up. Aj Peg-Perego ma Switch Easy Drive alebo Switch Four a tie sa tiez skladaju do dazdnika a daju sa otacat.

ladynockahusband
31. aug 2014

@lennulik1 neviem kolko si ochotna minut my mame graco symbio vidim, ze ho tu niekto aj predava.... https://www.modrykonik.sk/market/kociky/lpi5/sp... my vsak mame v svetlej bezovej farbe.... asi budeme coskoro tiez predavat ............inak maximalna spokojnost..... velmi spratny... lahky...