Poraďte kočík na zimu s veľkou vaničkou

didianac
6. aug 2012

Viete mi prosim odporucit hlboky kocik (len hlboky) s velkymi kolesami (nafukovacia aj gumenne aj ked neviem, ktore su lepsie 🙂 ) a s dostatocne velkou vanickou aby sa tam vsetko zmestilo ? 🙂 Dakujem

solnicka48
6. aug 2012

Mozem len odporucit, boli sme v nom 8 mesiacov a bolo jej pohodlne. A super cena.

tunzal
6. aug 2012

@didianac najväčšie vaničky s velkými kolesami má DEMA, ja mám obe deti októbrové a cez zimu sa tam zmestilo všetko aj fusák aj poriadne zabalené dieťa, nie ako pri tých moderných malých kočíkoch čo sú asi pre mačky vyrábané 😀 😀 😀

luliu
6. aug 2012

Najvacsiu vanicku ma klasicky hlboky kocik Inglesina. 100% spokojnost 🙂

didianac
autor
6. aug 2012

@tunzal no ved to, ze vsetky sa mi zdaju strasne malicke a tiez nasho drobca cakame v koncom oktobra, zaciatkom novembra. takze za kazdu radu som vdacna 🙂 lebo uz sa v tom prestavam orientovat 🙂
@solnicka48 a dakujem 🙂 len ja by som chcela s neotacavymi kolesami :D ale dakujem

cicimon
6. aug 2012

teda nic v zlom, ale nie je tu uz dost tem o roznych kocikoch, ze @katren ?

cicimon
6. aug 2012

@didianac do snehu ti neotacave budu dost neprakticke

susanerose
6. aug 2012

My sme mali Adbor pepe, pomerne neznáma značka, ale perfektný a za super cenu. Stál 250 eur, mal veľkú vaničku, nafukovacie kolesá, cez prekážky sa s ním super chodí, nie ako s tými, čo majú tvrdé kolesá. Športová časť je tiež super. Môžem len odporučiť.

ranya
6. aug 2012

ja budem asi peg perego velo classico....

susanerose
6. aug 2012

@cicimon Súhlasím, neotáčavé koliečka sú veľmi nepraktické. Nielen do snehu ale aj celkovo.

cubana
6. aug 2012

ja odporucam velku vanicku ma CAM Cortina, my sme teda do uplneho konca ani nedorastli a uz bolo leto tak sme vymenili za letnu verziu 🙂

didianac
autor
6. aug 2012

@katren to je sice pekne, ale ja hladam hlboky kocik, ani nie golfovy ani sportovy 🙂 cisto hlboky. a to je myslim si celkom rozdiel a tych tem je tu mrte vela a kazda mamicka ma inu predstavu o kociku, 🙂

reanda
6. aug 2012

@didianac my sme mali pozicany peg perego s gumenymi kolesami a spavala v nom do 9 mesiacov

namarie
6. aug 2012

My máme Espiro Atlantic doma, hotová loď 🙂 A aj športová časť je dosť veľká potom pre väčšie bábo na zimu aj s fusakom a všetkým... 🙂

didianac
autor
6. aug 2012

@katren nevola sa toto nahodou forum? nie je forum o diskusiach? a vyhladavala som, zial reagovat n diskusie z roku 2008 sa mi nechcelo, kedze vzhladom na modely je to uz neaktualne. ale dakujem

katren
6. aug 2012

@didianac nema forum pravidla?staci si precitat.....
Ano, su z roku 2008 ale staci tam klik ma poslednu stranu a diskusia je z tohto roka...takze stale aktualne aj 😉 modelmi

svetlusska
6. aug 2012

@didianac ahoj ja mam kocik z polska, kajtex a ma vanicku hlboku a aj dlhu...a kolieska ma nafukovacie a velke, takze ja som spokojna..sice som este nemala moznost vyskusat ho v zime ale tak na nase rozbite chodinky su vyborne tak myslim ze urcite bude dobry aj v zime..kamoska ho pouzivala aj v zime a je maximalne spokojna...http://www.e-kociky.sk/?882,ballila-by-eva-minge asi tak nejak podobne vyzera len moj stal 263e trojkombinácia.

luciferkax
6. aug 2012

ja by som ti odporúčila klasický kočík, čo sa dá neskôr prestaviť na športový, tam mi vošiel aj ročný drobec s fusakom a dekou 🙂 🙂 (spával vonku aj tri hodiny, pod oknom v kuchyni) 😉 😉 mala som taký: http://static1.asmira.com/photo/20/310620/forum...

tkedysi boli všetky na jedno kopyto, no teraz nájdeš kráááááásne farby 🙂 a s takými nafukovacími štyrmi velkými kolesami prejdeš aj cez bahno, cez vysokú trávu aj cez záveje :D

babajaga
6. aug 2012

prvy kocik som mala ballerina,je super,ale maly,ked mal 10 mesiacov uz nevosiel cez zimu,ked som davala aj fusak....studovala a hladala som vhody kocik,kedze sme spavali vylucne von a a nasla som...je to kocik od gesslein trend...nema chybu,hojdaci,kolesa velke nafukovacie,ked si vlozis predlzovaci diel,mas klasicky kocik s vanickou,ja som davala maleho do tej tasky...sluzila ako fusak ....teraz ma maly rok a pol,doteraz tam v pohode vlezie ,vyspi sa v nom a este ma miesta a miesta....ako sportiak tiez nema chybu,zdola aj lesne chodniky...uz sa nevyraba,ale na bazari ich najdes furu...a su fakt vyriesene spickovo..... 🙂

bambulka81
6. aug 2012

my mame peg perego gt3 hlboka cast je navetta xxl. syn je novembrovy ale do tohto aj tak zatepleneho kocika som este davala velky fusak z ovcieho runa plus v perinke maleho.neskor som davala bez perinky do fusaku ci bez neho a v pohode.do maja sme ho pouzivali potom sme sli na svadbu a bolo jednoduchsie manipulovat so sportakom. pocula som ze aj casuslplay s4ma velku vanicku a je este jedna len si neviem spomenut na znacku. kolesa ma PP velkeeee nafukovacie-aspon ten nas.
prajem prijemne nakupovanie pre drobca...

ivet2011
2. okt 2012

Ja mám chlapčeka naodeného koncom októbra a do mája som používala kočík BABY SMILE SPECIAL KOLLECION. -JE TAM ÚŽASTNÁ VEĽKÁ VANIČKA A JE AJ ZATEPLÉNA -ZIMNÁ VERZIA. JA SOM BOLA NESMIERNE SPOKOJNÁ ...IDEM HO PREDAŤ, JE OLIVOVOZELENEJ FARBY. iVA

andriz
3. okt 2012

@katren Ahoj Katren nehnevaj sa ale z teba mám pocit že nechceš veľa poradiť len každého kto pridá novú tému kritizuješ že už tam taká je a pridáš odkazy. Keď nechceš pomôcť tak neodpovedaj. Každá chceme vedieť niečo iné a keď to nenájdeme tak je jasné že položíme novú otázku

katren
3. okt 2012

@andriz tvoj pocit ti nikto neberie 😉 linky su v snahe pomoct....ked nieco potrebujem, v prvom rade hladam informacie, necakam a nesedim na zadku pri PC, ale konam.... /teda aspon ja/ 😅
a zakladanie duplicitnych diskusii je proti pravidlam fora a admini taketo diskusie zamykaju, takze aj tak sa v nich potom dalej diskutovat neda....

ivi_kiwi
7. apr 2013

@solnicka48 ahoj prosim ta kolko ma ta vanicka ozajstny vnutorny rozmer? dakujem

extrate
20. apr 2014

@didianac mozem sa opytat aky si nakoniec kupila?

didianac
autor
21. apr 2014

@extrate nakoniec sme kupili tako captiva mohican, sluzi doteraz a to ma Lea uz 1,5 roka. ma aj svoje nevyhody, ale tak myslim, ze pomer ceny a kvality je fajn 🙂))

mata128
21. apr 2014

@extrate pozri do bazaru k nam,my sme mali dorjan danny sport 3line a max spokojnost...vanicka ma 84cm,Alex sa narodil 4270g a 54cm v aprili a v zime mi tam s fusakom vliezol 🙂

lnt
6. feb 2017

Mi nemame znackovy ale taky obyc vola sa twinx a vnutorna dlzka vanivky je 85 cm a maly sa tam vliezol este ako rocny a to je dlhyyyy..aj z fusakom a v kombineze teraz v zime.maly je augustovy a vanicku sme vyuzili skore cele dve zimi..