Poraďte ľahký kočík

kikaski
12. dec 2012

Ahojte, viem, že je tu veľa takých tém ,ale niektoré sú staré a neviem tam nájsť odpoveď....nemáme výťah a bývame na 4tom poschodí...Viete o nejakom ľahkom kočíku z vlastnej skúsenosti ? Potrebujem, aby sa ľahko zložil, čiže ľahkú konštrukciu aj vaničku...Samozrejme nebudem ho ťahať hore vždy, ale pre prípad 🙂 A nech je schopný prežiť zimu na Orave 🙂 Zatiaľ sa nám najviac páči Concord Fusion, ale rada si nechám poradiť od vás...ďakujem

majulino
12. dec 2012

skus sa pozriet na Quatro 3

zivika
12. dec 2012

@kikaski no, ja si myslim, ze concord fusion je hodne tazky, len samotna konstrukcia ma skoro 12 kil, ked si k tomu priratas vanicku, alebo sportovu sedacku, bude mat okolo 16kil...z tych lahsich su podla mna Jane muum micro, alebo mutsy evo...urcite ich je viac, len musis vela hladat 🙂 ale ak budes chodit pa vacsom terene a v zime bude vela snehu, najlepsi by asi bol kocik s nafukovacimi kolesami a tie su tazke...

lenkahruskova
12. dec 2012
lienkan
12. dec 2012

Peg Perego? ten má 9kg a lahko sa skladá

kikaski
autor
12. dec 2012

@zivika hmmm...a nám sa zdal najľahší zo všetkých čo sme skúšali...teda na manipuláciu...možno keby som ho skúšala aj dvíhať tak som múdrejšia 🙂 no máme ešte čas, dobre že si napísala...🙂

kikaski
autor
12. dec 2012

@lenkahruskova Brio go ma veľmi zaujíma, ale neviem kde sa k nemu dostanem...vôbec som ho v žiadnej predajni v okolí nevidela...len ma troška zaskočila vanička, za čo sa dá chytiť ak s ňou budem chcieť ísť hore ???

kikaski
autor
12. dec 2012

@lienkan a aký typ ?

zivika
12. dec 2012

@kikaski ono vsetky kociky sa v predajni zdaju lahke a perfektne ovladatelne, lebo skusas na rovnej, hladkej dlazke a bez dietatka...a este ked k tomu priratas aj nejaky nakup mas 20kil ani nevies ako 🙂

evitaa777
12. dec 2012

Jednoznacne Brio Go..a vanicka ma na prenasanie popruhy,ktore su schovane v bocnych vreckach...

kolinia
12. dec 2012

http://www.kocikovo.sk/product/graco-symbio-201... pozri tento, ja mam sice len sportak, ale byvame "na kopaniciach" a snehu je tu habadej a to sme teda zo zapadneho sk, je tam prehadzovacka, bez nej by som kocik ani nechcela a je velmi lahky a dost dobre sa s nim chodi po snehu a celkovo ani nevravim, ma sice maly nakupny kosik, no v pohode lavou rukou ho odveziem a tasku v pravej prenesiem, kolko treba a to mala ma okolo desat kilov teraz.

bosacka
12. dec 2012

@kikaski concord nie!!! mam 2 kamaratky v okoli s concordom bez vytahu... nechavali kocik v aute a nosili dietatko na rukach domov... vraveli ze si vobec nevedia predstavit uniest dietatko vo vanicke hore.
ja som nechavala konstrukciu (podvozok) vo vchode a vanicku nosila v rukach na 3. poschodie, 2x denne do 10 mesiacov 😉 najlepsie sa mi ju nieslo tak, ze som si ju oprela o (pravy) bok, pravou rukou chytila na vzdialenejsej strane a lavou rukou pridrzala vanicku na boku. mame tiez Brio Go a mozem jednoznacne odporucat 😵
ked spominas tu oravu, teraz sa k novej kolekcii vraj budu dat dokupit vacsie predne kolesa specialne do snehu... my na dolniakoch sa v pohode zaobideme aj bez nich 😎

anastasia777
12. dec 2012

Ahoj moja,
skus pozriet na tieto kociky http://www.predieta.sk/ponuka/kociky/3v1/Elipso alebo http://www.predieta.sk/ponuka/kociky/2v1/El-Nino, my mame Elipso a sme s nim velmi spokojni, mam aj osobnu skusenost s tymto e-shopom a stale vedia potesit nejakou pozornostou....pa, pekne kocikovanie 😲

tonka61
12. dec 2012

moja kamaratka ma tiez ten Elipso a veľmi si ho pochvaľuje. Ze ma lahku hlinikovu konstrukciu a važi okolo 5 kg., ma podobný problém ako ty s tými schodami:(

syssu
12. dec 2012

@kikaski my sme spokojni s X-lander X-run.. ma lahku konstrukciu, velke kolesa, je stabilny, jednoducho sa sklada.. zvlada aj neodhrabane chodniky teraz v zime bez problemov, akurat je drobec trochu vyhrkany, ale bez toho by nezaspal,takze pre nas ani to nie je problem 🙂

dendy1
13. dec 2012

Tiež hovorím Brio, my už s ním končíme, lebo malá už len chodiť, ale môžem len odporúčať 🙂 Vanička je ľahučká, má rúčky - uši na prenášanie vnútri , alebo len chytiť ju na okraji stačí.

stellamaris
13. dec 2012

tak ja odporucam nas kocik,mame Emmaljungu,lahko sa posklada,je dost velky ale lahky.....u nas mame snehu vela a vdaka svojim velkym kolieskam ide kocik lahko aj cez sneh,dobra svedska kvalita🙂

zuzikkaa
13. dec 2012

@kikaski fusion by som nechcela ai zadarmo...uz len preto ze vrrrrzga 😒 😒 😒
popozeraj sportove kociky kde nide vanicka ale iba fusakotaska... gesslein,,bumbleride,,pegperego

lienkan
13. dec 2012

@lienkan hocijake Pliko - ci uz z celou ruckou a jednym kolesom,alebo golfky - ozaj lahke skladanie - ja mam golfky(tak som chcela) - nemam problem ...predtym som do vane strcila konstrukciu a usetrila moc miesta ..a aj vanicky su dost velke ... kamoska si kupila brio stal ju okolo 599 .. na konci 3mesiaca sa jej Eliska ani do vanicky nezmestila ...a je o dost tazsi ... U mna to vyhrala ta vaha,kedze naozaj dost casto cestujeme .....

lienkan
13. dec 2012

@kikaski hocijake Pliko - ci uz z celou ruckou a jednym kolesom,alebo golfky - ozaj lahke skladanie - ja mam golfky(tak som chcela) - nemam problem ...predtym som do vane strcila konstrukciu a usetrila moc miesta ..a aj vanicky su dost velke ... kamoska si kupila brio stal ju okolo 599 .. na konci 3mesiaca sa jej Eliska ani do vanicky nezmestila ...a je o dost tazsi ... U mna to vyhrala ta vaha,kedze naozaj dost casto cestujeme

kikaski
autor
13. dec 2012

@lienkan a myslíš, že tie kolieska to vydržia aj v zime ? nikde som ten kočík nevidela naživo...musím zistiť, kde sa dá vidieť, ale na videu sa nám ten easy drive veľmi páčil...až na kolieska...inak vyzeral fakt super....aj brio go sa mi páči, ale mužovi sa akosi nepozdáva 🙂 ach jaj, dúfam, že kým malé príde tak niečo kúpime 🙂

lienkan
13. dec 2012

@kikaski kolieska su male - ale easy drive je tak lahunky ( maju dalsie 2 zname) ze sa ta tlacit jednou rukou ... akrat ,ked je vela snehu to s nim isto - tak ako aj s inými nieje jednoduche ....

lienkan
13. dec 2012

@kikaski kupovali ho cez ...www.kociky.sk a jedny boli v blave obzerat - myslim ze v auparku

kikaski
autor
13. dec 2012

@lienkan tých koliesok sa najviac obávam, akože v meste máme celkom odhrnuté chodníky, ale neviem si akosi predstaviť výlet do lesa alebo niečo podobné 🙂 ach, prečo sa vždy nájde nejaký nedostatok....

lenkahruskova
13. dec 2012

@kikaski viem o obchode v mojom okoli, ten je super, maju aj e-shop http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa..., ale to mas asi daleko, ked ho chces vyskusat...☹

kikaski
autor
13. dec 2012

@lenkahruskova Ďakuejm za tip,určite toho musíme viac poskúšať a po sviatkoch sa dúfam niekam vyberieme...ach jaj, blíži sa nový rok a my nemáme vybraté nič 🙂 ani meno 🙂

dodka82
13. dec 2012

Ja som bola velmi spokojna s bugaboo, baby jogger a quinny buzz...vsetky 3 super na zle cesty, kamoskin jane bol velmi tazky