Poradte mi športový kočík

luciq13
11. mar 2018

Zienky, ja uz som zufala, neviem najst sportovy kocik pre syna, taky aby splnal všetky kriteria ktore máme a aj dobre vyzeral. Prosim ak viete o nejakom štvorkolesovom,s nafukovacimi kolesami, opierka sa musi dat da lahu, strieska velka nech dobre schova dieta aj ked je v lahu a samozrejme nech dobre vyzerá a je lahký,skladný. dakujem vam za tipy.

tiumen
11. mar 2018

Valco baby Snap4 si pozerala ? Naň sa dajú dokúpiť nafukovačky

luciq13
autor
11. mar 2018

@tiumen ten nieje trojkolesovy? Ci zle som pozerala? 🙂

tiumen
11. mar 2018

@luciq13 snap3 je trojkolesový, snap4 má štyri 🙃

luciq13
autor
11. mar 2018

@tiumen ahaa tak to idem kuknut 🙂

tiumen
11. mar 2018

A snap4 sport je už rovno s nafukovačkami

myska9992
11. mar 2018

@luciq13 Oyster Zero, nafukovacie nemá ale ani mi nechýbajú, je super 🙂

luciq13
autor
11. mar 2018

Dakujem za tipy. Valco vyzera super, vsetko mi vyhovuje az na to ze nema nafukovacie kolesa, ta sport verzia tiez super ale presahuje uz moje financne moznosti. Kukala som aj po bazaroch no nenasla som. A oyster je tie velmi peknh a vyhovujuci ale tie nafukovacie kolesa musi byt. Mame kocik s tvrdymi kolesami ved s tym sa neda normalne chodit po meste. A este ked chceme chodit po vyletoch, aj do terenu s kocikom tak su nutné. Hladam dalej no uz mam z toho velku hlavu. Skoda ze nemam neobmedzene financie hned by som uz mala vybraný kociar

luciq13
autor
11. mar 2018

@xxxxxnnnnn dakujem

lilu74
11. mar 2018

Ja mam petit&mars street max spokojnost. Valco mi prislo velmi lahke take hrackarske a britax zas obrovsky massivny a tazky...ale to je moj nazor. S tymto som spokojna velka strieska lahky skladny len kolieska nema nafukovacie ale daju sa dokupit.tie som mala na 3kombinacii a nechybaju mi uz😉

skumavka
11. mar 2018

Pripajam sa k petite&mars street, splna to, co pozadujes, my sme s nim spokojní. Nafukovacie kolesá treba dokúpiť zvlášť.

mt5
11. mar 2018

Ahoj, my máme šporťák Bebetto Nico dobre vyzerá, má všetko čo potrebuješ, je cenovo dostupný len nedá sa úplne ľahúčko zložiť ako golfáče ale to väčšina šporťákov na úkor pohodlnosti a pevnejšej konštrukcie, ktorá je pri šporťákoch oveľa lepšia.

luciq13
autor
11. mar 2018

Dakujem za vase tipy. A co vravite na Easy go?

myska9992
11. mar 2018

@luciq13 tu sú všetky odpružené a chodím s ním do lesoparku a ide super 🙂.

leniors
13. mar 2018

Joie Litetrax 4 Air ma nafukovacie..ja mam bez nafukovacich s gumenymi a aj ten je uzasny...