Poraďte priestranný kočík do 3 rokov

miriamval
26. júl 2013

Som už zufala, z hľadania športového kočíka. Potrebovala by som :
- otočný v smere a protismere jazdy
-polohovanie chrbta-poloha az do uplneho lahu -polohovanie noh
-4kolesa
-odvetranie na leto+strieska co kryje pred slnkom
-nanoznik
-odpružené kolesá (nie sú podmienkou)
-priestranný kde sa v pohode zmestí fusak na zimu

jk77
26. júl 2013

Ahoj.ja mam teraz Dada Paradiso Carino, ale bol aj s hlbokou vanickou.Inak by vsetky poziadavky splnal..... 🙂

rejaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulu_lu
26. júl 2013

@rejaa mne sa velmi paci, ale ja mam termin az v januari.... to je este daleko

skorinkas
26. júl 2013

Ahoj. Pripájam sa k jk77. Aj ja som objednávala carino. je najväčší a najpriestrannejší. Akurát dnes mi prišiel. Je úplne super. Len má aj vaničku, čo asi nechceš. Inak je úžasný 🙂

melesmeles
26. júl 2013

ahoj. ja ti predam moj ak chces. kupovala som ho v brendone. je to touragoo. bola som s nim spokojna. a je hlavne priestranny. kukni moj bazar 🙂

babymarket_sk
26. júl 2013

@miriamval
PEG-PÉREGO Kočík BOOK PLUS - stredná trieda
Teutonia, Hartan - vyššia trieda

ifkael
26. júl 2013

@jasminet teutonia do 3 rokov? tak to urcite nie...

siska53
26. júl 2013

My mame inglesinu magnum, z vanickovej casti sa lahko spravi sportak, len nas maly v nom tak dlho nebol, len nieco vyse roka, skoro sa naucil, chodit a kocik odmietal. Ale minule v nom sedel a vozili sme ho v nom v zahrade, lebo obcas ho pochyti babatkovska mania a aj on sa chce vozit ako mladsia sestricka.

jasminet
26. júl 2013

@ifkael vozim v nej druhe dieta, tak hadam viem 😉

matya.b
26. júl 2013

@miriamval Ahoj ja som taky mala je to nemecka znacka Bebidoo a je uplne spicovy. Keby som planovala dalsie deti, nikdy sa ho nevzdam. Pozri moj inzerat.

judu16
26. júl 2013
mimik79
26. júl 2013

brio go, dlha sportova sedacka, cca 100 cm, otocny v oboch smeroch, dlha strieska, nanoznik, ...odporucam, navyse je lahky, ale dost pevny a velmi skladny

silvia.t
26. júl 2013
akova
26. júl 2013

s otočnou sedačkou taky nezoženieš 😉

zinhka
26. júl 2013

Abc design mamba
Jedine co asi nesplna je uplny lah ale to mojej nikdy nevadilo, je skoro uplne sklopitelny
Som s nim velmi spokojna
Velky bonus je velkost kosika pod kocikom a velmi lahky pristup donho, napr na nakupy