Poraďte,prosím športové kočíky s extra dlhou strieškou 😗

angelsigh
14. dec 2018

Ahojte,
Nahanam novy sportovy kocik (momentalne mam ten na foto ale odisla brzda a predne koleso zacina haprovat) ktory ale bude mat extra dlhu striesku 😙 Moje mlada je totiz strasne zvedave a kym co to vidi tak nebude chrapat - momentalne to riesime uvazovanim latky a mam toho dost 🤣
Ako bonus by mohol mat:
-nastavitelnu rukavat
-4 kolesa
-podla moznosti bez perovania a nafukovacich koliesok
-kolesa a rukavat ako na nasom terajsom kociku, neznasam kabelku mat na sebe tak ju rada vesiam ako na foto - tak aby ho nepreklapalo ked vyberiem krpatu
-nieco nie strasne tazke
-cena idealne do 200€ (max 300€) - som od aprila bez financii tak mi chlap viac ako 200€ neda 😭
Dakujem krasne za napady a odporucania 😘😘😘

inffinity
14. dec 2018

@angelsigh x lander xa top foto sem narychlo nenasla

katarinamarkova
14. dec 2018

@angelsigh coneco trapper

angelsigh
autor
15. dec 2018

Dakujem koceny ale z tych ani jeden nema extra predlzenu striesku, malo by to byt mozne stiahnut az uplne dole ako na foto 😗

ellieellie
15. dec 2018

Easy Go Optimo má dlhú striešku (nie až takú extra predĺženú ako na tvojej fotke, ale oproti iným kočíkom super) a spĺňa aj všetky ostatné tvoje požiadavky 🙂

jahodkaivuska
15. dec 2018

Ja som si teraz kupila Baby jogger city mini....a som uplne spokojna. Strieska je super,da sa riadne predlzit a priestor v kociku je tiez veľký,tak maly bude moct nerusene vonku spať...

myska9992
15. dec 2018

@angelsigh Oyster Zero 🙂, striešky spĺňa, ostatné tiež, polohovateľnu rukoväť nie 🙂

lienka9
15. dec 2018

Valco baby alebo petit&mars easy..obe maju striesky predlzene.