Poraďte športový kočík

livuska22
12. feb 2019

Ahojte, prosím poraďte športový kočík s ktorým ste spokojný. O chvíľu budem kupovať a vôbec sa neviem rozhodnúť :/ chcem aby bol otočný v oboch smeroch (ale nemusí byť), aby mal dobre kolesá pretože bývame na dedine a cesty sú tu všelijaké, aby sa ľahko skladal do auta a aby má nestál 1000€. Som ochotná naň dať do tých 300-350€ ale vôbec neviem aký :/ páči sa mi celkom GreenTom reversible, ale neviem. Prosím poraďte !! 🙃 budem vďačná za každú radu 🙂

gumkac19
12. feb 2019

@livuska22 za mna mamas and papas sola aspon mne vyhovoval

123369
12. feb 2019

@livuska22 neviem či ti poradím, lebo ešte nemám skúsenosť zo žiadnym,ale aj ja som sa presne takto rozhodovala,a veľa mamičiek mi poradili petite &Mars street,tak sme ho boli minulý týždeň kúpiť,je krásny, tiež bývam na dedine,je ľahučký a naozaj spratny do auta

michaela182
18. mar 2019

@123369 koľko ťa vyšiel aj s doplnkami? Čo všetko si musela dokúpiť? Tiež nad ním uvažujem no neviem čo všetko treba nakoľko v základe je bez strechy

123369
18. mar 2019

@michaela182 normálne by ma vyšiel 230-240€ aj z pláštenkou, jediný doplnok je tá ružová podložka, chcela som aby sa dalo vyprať keď sa zaspini,ale netreba ju,ale v obchode v ktorom som ho kupovala som dostala naň zľavu ,tak ma vyšiel s týmto všetkým okolo 200€ ,kupovala som tam hlboký kočík,tak asi preto tá zľava.Ale ak by si ho chcela kupovať po častiach, najlacnejšia konštrukcia bola v dr.max,