Poznáte kvalitný športový kočík do terénu?

siskasdetmi
29. jan 2009

Dobry den,

prosim vas maminky pomozte mi. Chcela by som kupit kvalitni sportovi kocik do terenu. Mal by mat lahku konstrukciu a velke kolesa nakolko byvame v lese.

Doporucte mi prosim nejake dobre tipy na kociky

dakujem

mipako
30. jan 2009

my mame x-lander, neviem presne ake cislo, ale ma velke kolesa a velmi dobre pruzenie, tiez s nim chodime po lese a som s nim velmi spokojna, je dobry ako do terenu tak aj do mesta i ked ma jednu mensiu nevyhodu a to ze zadne kolesa su velmi na siroko......skus si pozriet stranku x-lander urcite tam najdes aj tento...

zojina
30. jan 2009

🙂 my mame peg perego gt 3 je dobrej do terenu jen ale asi trohcu těžšši ale asi to je o zvyku

moko123
30. jan 2009

ja si myslim tiež že peg perego GT3 je super terenna trojkolka a velmi priestranna len treba mat asi aj väčšie auto,,, 😵

zojina
30. jan 2009

🙂 Mámeee tak jsem v pohoděě

musko
30. jan 2009

Záleží, či chceš štvor - alebo trojkolku. X lander je dobrý, ale trochu ťažký, ľahký a dobrý je bebe comfort high trek, al stojí viac peňazí. A dobré do terénu sú kočíky Hauck.

michal_spuntik
30. jan 2009

Ahoj, pokud mohu dát nějaký tip, tak:
v nižší ceně X-lander (XA i XT jsou dobré kočárky)
ve střední ceně Quinny Speedi SX
nad tím Peg Perego GT3 nebo Jané Slalom PRO
a nejvýše Teutonia Spirit S3 HB
jde o to, kolik peněz za to dát...

xixi7
30. jan 2009

My sme tiez hladali taky, aby zvladol aj teren a pacil sa nam v obchode Mutsy, ale nakoniec sme sa rozhodli pre Gesslein, pretoze si mozes na kocik davat kolesa ake potrebujes. Bud si das vsetky velke alebo si das dopredu otocne. Vsetky kolesa mas v cene kocika, netreba ich dokupovat.

petra.v
30. jan 2009

My máme X-lander X1 a na terén je ideální,takže doporučuji 🙂

michal_spuntik
30. jan 2009

Omlouvám se, ale s tou X1 nemohu úplně souhlasit. ¨Nemyslím to zle, jen se najdou lepší varianty - zde je důvod:
X1 do terénu až na vyšší váhu je dobrý, ale zase je slabší ve městě - musí se zatáčet tak, že se zvedne na zadní kola... prostě je to už starší koncept.

mukky
30. jan 2009

ahoj,pozri si moj album,ten kocik zeleno cerveny graco,je super super 😀 cenovo vyhodny,americka znacka,velke kolesa,velky kosik ,ktory sa da sklopit a neni problem sa tam dostat,pekny dizajn,okienlo na strieske,strieska sa da preklapat,lahko sklapatelny do 2 sekund,lahsi ako X lander i kratsi,zmestime sa do mensieho vytahu 😀

cestovatelka
29. jan 2011

trosku obnovim temu...mate prosim niekto skusenosti s X-lander X-run na behanie a korculovanie?

luucia
30. jan 2011

Já byla do terénu spokojená s bébé confort high trek 😉 vlastně nejen do terénu 😵 😵 😵

zajo79
30. jan 2011

@cestovatelka caute kocky. croozer je vraj fajn. - a da sa dat aj za bicykel a ku korculiam. ale ani ten xlander nevyzera zle.