Poznáte ľahký golfový kočík na spanie?

hanah2
26. apr 2011

viete mi poradit lahky, skladny a jednoduchy golfovy kocik, ktory mozem sklopit, aby sa v nom syn vyspal? (cez den spi iba v kociku)

zajo79
26. apr 2011

silver cross pop vogue, maclaren, pp si, icoo pluto...

iinuska
26. apr 2011

red caste

zuzikkaa
26. apr 2011

hlavne taky aby sa mu polohovali aj nozicky,,lebo vyzera dost nepohodlne ked drobcovi visia nozky ked spi.
quinny zapp-sklapa sa cela sedacka,,alebo uz spominane pluto
zalezi kolko si ochotna za kocik dat 😒

bambola
26. apr 2011

zavisi aj od toho ako velmi ho chces sklopit, nasa sa vyspi aj v maclarene a ten sa da sklopit asi tak ako keby spala vo vajci..... alebo tiez potom ako uz bolo napisane pp si, cybex, jane sonic evo, bumbleride flite. icoo pluto je na moj vkus moc velke a mohutne

romy31
26. apr 2011

ja idem akurát kúpiť peg perego sí 🙂

monnika
27. apr 2011

my mame golfac chicco multiway, kupovali sme ho ked mal maly rok, da sa dat uplne do lahu, aj na nozicky sa da zvdihnut, aby mu nevyseli dale, takze sa tam v pohode maly vyspal. Ale to uz je na narokoch 🙂
napr. my sme chceli aby mal dobre kolieska, aby sme mohli chodit aj po horsom terene. Boli sme s nim aj v lese a zvladol to ok.

sampo
27. apr 2011

@hanah2 to je presne aj nas pripad, mala spi cez den len v kociku, este stale sa vtrepe do bebeconfort high treku, ale to nie je golfac, kupili sme preto chicco multiway 🙂 a kupila som ho novy super cenu a ma aj dobru vybavu 😉 takze spokojnost

tami_tami
27. apr 2011

baby desing mini - tiez som hladala lahky, skladny, aj lacný a hlavne polohovatelny do lahu 😉 nie je to uplne vodorovna poloha, no vyspi sa v nom krasne 😉

akika722
27. apr 2011

ja mám chicco liteway,da sa dať uplne do lahu,maly mi v nom vonku spinka aj hodky 😵

evickapooh
27. apr 2011

no tazko radit,kolko si ochotna vydat za kocik,80,100, 130 alebo este viac?baby radia skor drahsie [a iste kvalitnejsie]kocare ale su aj lacnejsie a celkom ok,a co je pre teba lahky?ci 9 kg...ja som mala aj 6,5 kg golfac aj 8 velky rozdiel nie je...,no odporucam ti aby mal dostatocne velku striesku-vidim mas uz velke babo- lebo niektore maju striesku nizko,a aby bolo na sptrieske vetracie okienko-vyuzijes hlavne v lete ak bude spat v kocaru,a polohovatelna opierka je tiez nevyhnutna,a sportak nechces?len vyslovne golfac?sportove su viac pohodlne ,masivnejsie.

mychaella
30. apr 2011

my mam maclaren xlr je aj pre vacsie dieta, dost siroky a priestranny maly my tam aj v zime zababuseny vo fisaku pekne pohodlne spal...a strieska sa da zaklopit az uplne dolu takze ked fuka on to ani neciti...max spokojnostmpre nas idealny

jedina30
1. máj 2011

my sme mali kocik chicco...boli sme s nim velmi spokojni..nas maly syn sa v nom vyspal aj v 3 rokoch 😀 ..nozicky mal hore..nepacia sa mi,ked detickam nozicky visia z kocika.. ☹

nikitkad
25. máj 2011

zopa jumper

vulka
25. máj 2011

My sme kúpili pred 3,5 rokmi chicco v sekáči za 500 Sk. Super kúpa. Ide až do ľahu, nožičky sa dajú tiež polohovať, spratný, ľahký.

saimaa
21. sep 2016

A zmestí sa do Chico Multiway na ležato aj dieťa výšky 88cm??Aby mu neviseli nohy, ...