Skúsenosti s golfkami

pslahorova
30. mar 2015

Elodie Details Stocholm, Mammas&Pappas Sola/ Sola city, Maclaren - ak ano, ktory?Vojde sa tam vobec 3 rocne dieta tak aby malo aj hlavu opretu ked zaspi, vacsina golfiek je miniaturna a ma strasne kratku chrbtov opierku? Tieto 3 som este na zivo nevidela no zaujimaju ma nazory, co sa Vam na nich pacilo/ nepacilo?

pslahorova
autor
30. mar 2015

Popripade Bugaboo tiez netusim ktore je dobre ak je dobre.

omajevaskida
1. apr 2015

@pslahorova no mi sme kúpili silver cross reflex a je super veľký nosnosť až 25 kg úplní ľah odpruženie pogumované kolesá nánožník igelit do dažďa vložka obojstranná no zatiaľ veľká spokojnosť a ešte xxl strieška čo je super

applede
1. apr 2015

@pslahorova ja som tiez zvazovala M&P...okrem inych este Concord...ale vyhral PegPerego Si...jee lahky, skladny, da sa s nim manipulovat s jednou rukou, nadstavitelne pasy, opierka do uplne lahy, strieska sa da stianut az k madlu...co vyuzivame teraz ked fuka dost ...a taktiez sa da madlo pekne z kazdej strany vysunut, takze mala si nasadne aj sama (co mi velmi vyhovovalo v zime ked som tam mala fusak, ze bez problemov nic sa mi neskrcalo,fusak sa neumzal)...kosik priestranny, plus drziak na poharik/flasku...ja som max spokojna...

pslahorova
autor
1. apr 2015

@omajevaskida toto sa mi pozdava idem pozriet.Dakujem

pslahorova
autor
1. apr 2015

@omajevaskida pozerala som video, vyzera byt super, len otazocka led sa rozopne ta strieska na videu bola sietka a na vasej fotke je skoro plna , to je konkretny typ? a na Vasom je sietka na bokoch alebo okienko?

pslahorova
autor
1. apr 2015

@pslahorova mam uz mi to konecne naslo🙂

omajevaskida
1. apr 2015

@pslahorova to je sieťka ja mám čiernu ak sivá konštrukcia tak je sivá vetranie na leto

stanislavao
1. apr 2015

ja som mala Coto Baby Soul. Je to taky lacnejsi kocar, stal asi 63e, ale syn skoro 3 rocny v nom na dovolenke aj spaval. Zalezi aj od velkosti dietata a je najlepsie si rozriet rozmery na internete, popripade vyskusat osobne na predajni.

omajevaskida
1. apr 2015
omajevaskida
1. apr 2015

@pslahorova ak treba aj premeriam šírka sedenia 35 cm a dľžka ložnej 87cm a ešte keď dieťatko sedí chrbtová opierka 50cm sedacia časť 20cm a podpora na nožičky 17 cm

omajevaskida
1. apr 2015

Ešte sú takéto farbičky všetky sú krásne 🙂

77orchidea
22. máj 2015

Ak by mal niekto zaujem, posuvam Reflex v cierno-sedej farbe, bol vonku iba 2x, takze uplne novy

sasa1983
30. júl 2015

@77orchidea dobry den,este mate kocik?

77orchidea
30. júl 2015

@sasa1983 ano stale ho predavam, mam ho v bazariku 🙂