Športová časť Cam Dinamico 2013

lauritta96
24. feb 2014

Dnes sme vybalili sportovu cast kocika Cam Dinamico 2013 chcem sa opytat kto ho mate ako ste s nim spokojna a ako ste riesili tu plapolajucu strechu vzadu pripadne ci vam pevne drzala mne sa trochu kyve. Akosi ma tato cast sklamala vanicka bola super ale tato cast mi zda akasi cela divna. Priputavali ste tam deticky?

susana135
15. apr 2014

@lauritta96 ja som tiez sklamana zo sportiaka.vanicka bola super, aj ked, chranic mohol byt vyssi, aby k babatku nefukalo.strieska na sportaku sa kyve aj nam. a k tomu, latka zo striesky co visi sa stale krci, nevyzera to pekne. ked vozim malu, tak j priputam..len sa mi zda ze je zle rozlozenie tych remencov..ani jedno nevyhovuje :( nozicky sa taktiez nedaju polohovat....

lauritta96
autor
15. apr 2014

vidim ze ti vadi presne co mne, dnes som bola v obchode a tam mi povedali ze to je najoblubenejsi kocik a ze ta strecha sa naschval tak kyve, tomu sa akosi neda verit ja mam h kocikovania nervy, maly mi stale pada aj deka sa mu zosuchne ked sedi otras fakt

feha
15. apr 2014

dievcata, som velmi podobne sklamana z tohto kocika, strecha sa kyve, plapola latka, maly pada a este ma irituje, ked sklapam opierku, ze ta strecha padne dozadu, tie "klby" striesky, co sa stlacaju zvnutra, tak na tie aby ste bola dvaja, ved ako to dvomi rukami stlacite a zaroven striesku sklopite a este aby vam aj dieta niekto drzal....a co ma uplne vytaca, je ten nanoznik,, ktory nedociahne az po leziace dieta, no koniec sveta, jedujem sa hrozne! a kukam po novom kociku, len ma irituju tie prachy, co sme za to dali!

Mimochodom, tu latku som tak "obopla" okolo opierky a zachytila dvomi zicherkami vo vnutri, samozrejme ten moj maly stihac to zakazdym rozobera, no inak si neviem pomoct, nie som taka rukodielna, aby som to nejako zasivala, ci co.

lenkabutor
22. máj 2014

Baby máme rovnaký problém STRIEŠKA na športovom je otrasná a kyve sa to celé a odstava to ked je v lehu bábo. Ked he v sede tak sa to da pekne zrolovat a pripnut ale inak hroza. Aj ja som sklamaná. S vanickou som bola max.spokojná a tešila som sa a sportiak a teraz rozmýšľam nad kúpou sportiaku ale čo s týmto? Nestál najmenej a je mi ho ľúto predat kvoli vanicke...

lauritta96
autor
22. máj 2014

my sme kupili novy sportiak fakt som uz nemala nervy okrem toho mi vadilo ze tam nie je polohovatelna opierka na nohy a stale sa mi zosuval dolu

sabciak
3. dec 2014

Caute baby, tak ja nervacim uz 2 tyzdne aj nad kocikom aj nad sebou ze ako zle sme kupili... Maly uz nejaku dobu sedi sam ale ja ho mam stale vo vanicke lebo keď vidim tu nepodarenu sportovu cast chce sa mi plakat a normalne sa bojim s nim ist von..vsak ked zafuka mám strach mi tu kyvkajucu labilnu strechu utrhne. O tom plapolani toho vechta vzadu ani nehovorim.. Neviem ako presvedcit priatela na kupu lepsieho sportiaka do zimy. A vanicka bola sice fajn ale podľa mna aj to je srot. Minule som sla bez maleho s kociarom a hrkal cely az som sa hambila normalne. On hrkoce aj tak ale toto bol hrkotajuci masaker.. Otrasny kocik za neskutocne peniaze!!!

p_etrisha
3. dec 2014

Uz som si myslela,ze mam daky vadny kus, ta strecha je des, nanoznik ani nemusi byt, taky je odveci, polohovanie noziciek mi strasne chyba a dalsia vec,ked malu posadim v smere jazdy a chcem dat spat, tak sa mi pomaly kocik preklapa a to nie je tazka! Takze bye-bye 600 euro, kupila som novy sportak 🙄

tinaxxx
10. dec 2014

Baby...ja mam tiez dinamico 2013...maleho v nom od januara 2013 a dake velke problemy nevidim...ja som spokojna...

sabciak
30. apr 2015

No..musim sa poopravit.. Je pravda ze som nervacila kvoli snehu a zamrznutym hrbolatym chodnikom ktore nezvladaju uplne perfektne tie predne kolesa ale ako kazdy kocik aj tento ma nejake nedostatky.. Zima vsak nebola dlha a bohvieaka takze vse ok.. Kedze uz som bola v kontakte aj s inymi kocikmi mozem uz s kludom 🙂 napisat ze ja som bola a stale som spokojna. výhody:
Lahka manipulacia
Lahky kocik
Lahko skladny,zmestny
Makke vypolstrovane sedenie
Dietatko si ma kde opriet rucicky ( predlaktia) - videla som kocik ktoremu to chyba- proste na bokoch kocika nie je nic
Da sa dat v obidvoch smeroch pekne do lahu ( jedine v smere jazdy zavadzia taska ak tam je) ale pozor! Zdalo sa mi ze sa chcel preklapat prave v smere jazdy.. Maly mi uz ale takto v smere jazdy nespi a spal len raz tak neviem s istotou.

Nevyhody :
Nepolohovatelna cast na nozicky ( mojmu babatku to ale vobec nevadi..nozky mu visia ked sedi)
Vzadu ta cast na streche sa nikde neupina ked babo lezi.. Je to len tak usite aby sa cast na lezanie polozila do tych rohov..( neviem ci si to viete predstavi)
I

Takze celkovo som spokojna.. Nakoniec 🙂
Tak

sabciak
30. apr 2015

Aha a este nevyhoda.. Podla mna kratky nanoznik.. Malo chrani babo.. Bolo by potrebne vyssie ho upinat niekde