Športový kočík Britax go big - skúsenosti

tani2
24. sep 2018

prosim podelte sa so skusenostami so sportovym kocikom britax go big. Potrebujem kocik, ktory je dobre odpruzeny, do lahu, siroka vanicka, aby vosiel fusak (zial vela kocikov je uzkych kde ledva vojde na zimu fusak). Uvazujem nad tymto, ale je dost drahy, preto kazda recenzia je cenna...dakujem

jatva
24. sep 2018

Mala som ale bez vanicky. Sportiak relativne dlhy, ale uzky a zle riesena strecha. Odpuzenie vyborne.

gurmanka
24. sep 2018

Mam ho, som velmi spokojna. Jedine negativum je vaha a velkost - je to mohutny kocik, zaberie dost miesta v kufri. Inak mu nemam co vytknut. Pohodlny, aj pre starsie deti (100 cm,16 kg). Mne sa uzky nezda.
Mimoriadne mi vyhovuje dolny kosik, ma super velkost aj nosnost. Da sa donho dokupit taska, cize tie veci su potom chranene a daju sa rychlo odniest.

herodias
24. sep 2018

My sme tiež veľmi spokojní. Máme športovú časť. 😊👍

tani2
autor
24. sep 2018

@jatva keď je úzky, zmestil sa vám na zimu fusak? A čo je zle na streche? Ďakujem

lacibo
24. sep 2018

@tani2 my sme mali iba hlboký a potom britax affinity od osem mesiacov do teraz ( 27 mes.) - je super, nahradí aj športový aj golfáč.. lebo je skladný a ľahký...netreba už nič kupovať..skús pozrieť..😉 ja už som teraz pri treťom po zlých skúsenostiach nechcela kombináciu ani za nič!

taga
24. sep 2018

Máme ho a ja som spokojná. Áno je to veľký kočík, ja ho volám tank, ale za to prejde všade, je super odpruženy, na to že je pomerne ťažký sa celkom ľahko ovláda a mne sa nezdá ani uzky teda, zimný fusak v pohode dáš. Ani strecha mi nevadí, ta mi vadila na hlbokej vanicke

jatva
25. sep 2018

@tani2 premyslam, ci som tam fusak davala. Strecha nema dole ziadne odvetranie a ma maly sklon, takze ked tam synator lezal, kusok nad tvarou mu sla strecha. Take strasne stiesnene. Ked sedel a strecha bola zlozena, buchal si hlavu o konstrukciu. Neda sa dat do uplneho sedu. Kocik to nie je zly, ale hovorila som, ze by som potrebovala podvozok z go big a sportovu cast z gesslein f6. To by bol genialny kocik pre mna 🙂

tani2
autor
25. sep 2018

@lacibo a to nie je korytkove sedenie v sportovom affinity? lebo ako pozeram,tak sa mi zda...

lacibo
25. sep 2018

@tani2 je a my sme s tým max. spokojní...pekne sa dá dať do ľahu a aj nožičky polohovať..

ouwecka
7. apr 2020

Perfektny kocik nemam ziadne výhrady,manipulacia malickom aj v terene,lahke skladanir odvedie dieta an nakup,neprevaza sa ze by spadol,madlo top aj vysoke je super a nekopes do kolies keď ideš..zmestilo da mi tam dieta do 3 r ale trojrocna s fusakom uz nie