Športový kočík s dĺžkou lôžka okolo 100 cm

2mamulienka
7. máj 2014

Ahojte, potrebovala by som sportovy kocik, dlhsia plocha lozka okolo 100cm, opierka tych 50cm, aby sa dobre spalo, aj ked bude vasci, nafukovacie 4 kolesá, predne otocne,prehadzovacia rucka, keby bolo aj sedadielko, bolo by fajn, okrem Gessleinu existuje este nieco, dakujem.

barbara088
7. máj 2014

Bexa

renatka80
13. máj 2014

Camarelo - športový kočík Eos.

veronka
20. máj 2014

@2mamulienka prosím ťa, aký si kúpila kočík?

mart1na26
20. máj 2014

ja jednoznacne odporucam concord fusion ale ten starsi typ, nie ten novy. Mne sa v nom aj 3rocna dcera vyspi 😀

bettypo
20. máj 2014
2mamulienka
autor
20. máj 2014

@veronka zatial ziadny, mam vo vyhlade Patron apolon, lonex sport a nico bebetto, este aj Retrus otto, no neviem, ked na kazdom je nieco .....

miciluci
4. júl 2014

ahoj,dnes som videla nazivo camarelo eos,vyzera perfektne,omnoho vacsi ako nico bebetto.jedina chyba krasy ze sa sedacka neda otocit ku rodicovi,iba v smere jazdy.

matkovazuzka
25. mar 2015

@renatka80 ahoj prosím ťa máš camarelo eos ? zaujíma ma či si spokojná s lôžkom dá sa skladať do úplneho ľahu - do roviny aj s podložkou na nožičky ? skladať sa dá jednoducho ? cestujeme veľa autom či nemá zložité skladanie a nezaberie celý kufor v aute ? pozerala som video a zdalo sa mi že je dosť veľký po zložení .. Ďakujem ... resp. ak máš nejaké negatíva tohto kočíka

matkovazuzka
25. mar 2015

@2mamulienka ahoj prosím ťa pre aký kočík si sa nakoniec rozhodla ? ďakujem

matkovazuzka
25. mar 2015

je tu maminka ktorá má skúsenosti s camarelo eos ? Ďakujem