Stokke Trailz - skúsenosti

ababa
1. máj 2017

Ahojte baby.. mate niektora kocik stokke trailz? Prave vyberam kocik pre mimi a rozhodujem sa medzi joolz a stokke trailz..potrebujem kocik do terenu..
Boli sme uz aj obidva skusat..obidvaja sme vysoki, cize lepsi by bol stokke.. terenne kolesa ma riadne.. ale neviem ci sa mi to len zdalo, ale niako hrkal ked som s nim pomykala..ake s nim mate realne skusenosti?
Viem, ze joolz je dobry, no zda sa mi byt nizky.. preto som uz vylucila aj bugaboo buffalo..
Dakujem za info 🙂

fiviasebi
1. máj 2017

Ahoj
@ababa a nad stokke scoot v2 si neuvazovala posvozok je ako trailz ale je ovela jednoduchsi na skladanie pri sportovej casti sa da zlozit v kuse a aj sportova cadt sa da dat di uplneho lahu a od tohto roku sa da nan dokupit aj vanicka taj jw z neho plnohodnotna 3kombinacia. A co sa tyka joolz tak su velmi male a uzke ale stylove.

mariba77
1. máj 2017

Ja mám Trailz a nedám naň dopustiť, je pravda, že má vôľu - rukoväť, ale nemám pocit, že by hrkal, dokonca časom zmäkol, dá sa krásne hojdať, nový bol taký tuhší... a pravidelne ho servisujem - čistim a premazavam... za mna je to top!

myskacici
1. máj 2017

@ababa Ahoj 😊 Mala som xy kocikov a patria medzi ne aj trailz, joolz a bugaboo buffalo. Pozri si moj album ak chces.
Neviem ktory Joolz konkretne chces, ale poradim Ti len tolko, ze geo a day1 urcite nekupuj. Mala som ich a bola som šťastná, ked som sa ich zbavovala. Ano, podvozky od Joolz su naozaj skvelé, ale to je asi tak všetko. Vanicka moze byť - aj ked je ovela plytsia ked porovnavam s trailzom. Ale ten sportak uplna katastrofa. Velmi, ale velmi plytke sedenie, kratka strecha, maly nakupny kôš, detske madlo nema velmi dobre odklapanie par mojich kamosiek sa stazovali, ze don privreli prsteky dietatka. Mne osobne sa to nestalo, ale boli chvile, ked vela nechybalo.
Stokke trailz odporucam! Ten sme mali najdlhsie. Vanicka priestranna, velka, utulna. Podvozok zvladne kazdy teren bez toho aby s dietatkom triaslo, skvela ( najlepsia aku sme mali) sportova sedacka. Naozaj stokke ma najuzasnejsiu sportovu sedacku. Moja dcerka mala slabe svaly a trvalo jej dlho kym sa sama posadila. No sedak od stokke nam naozaj velmi zlahcil zivot. Chrbticu v nom mala dobre vypodlozenu. Jedine minus ktore trailz ma je to, ze v sportovej casti kde ma dieta nozicky je diera. To keby vyriešili, tak naozaj nemam co vytknut.
Mne trailz nikdy nehrkal, tak neviem aky kus mali na predajni.
Stokke na vela doplnkov ako summer kit, winter kit atd...su nielen krasne ale hlavne praktické!
Momentalne ma dcera 18 mesiacov, mame bugaboo buffalo a bugaboo bee. S buffalom som velmi, velmi spokojna a nedam ho uz z ruky. Vanicku sme nepouzivali, takze v tomto neporadim, ale sportak pouzivame uz pol roka a stale sa z neho tesim. Uzasna predlzujuca strecha, velky, siroky sedak, uzasny podvozok, prejde naozaj vsetkym a navyše sa s nim lahko nanipuluje ( s trailzom je manipulacia horsia). Bugaboo ma skvele doplnky ako letna strecha, deky atd....Vsetko mame a je to naozaj prakticke.
Ak by som sa mala znova rozhodnut, tak pravdupovediac idem do bugaboo, prevedenie mi pride kvalitnejsie. Celkovo aj podvozok a vlastne vsetko.
Neviem ci som pomohla, ak by si mala nejake otazky, alebo by si chcela fotky, tak mi napis 😊

ababa
autor
1. máj 2017

Jeee dakujem krasne, ze ste mi uz odpisali..
No na predajni nam chlapik tiez odporucal bugaboo, len mne pride hlavne ked je s vanickou strasne nizky a priatel s nim vyzeral naozaj smiesne :( ako s hrackarskym..
Presne ta manipulacia s bugaboo aj joolz bola taka jednoduchsia..krasne sa tocili a ovladali.. trailz bol taky nemotornejsi.. ale pripisujem to tym velkym terennym kolesam..
Mozno to tiez vyriesim tak, ze s vanickou zoberem stokke a potom vymenim za to bugaboo 🙂

myskacici
1. máj 2017

@ababa No taky nizky od bugaboo je cameleon, ten nekupuj. Vezmi Buffalo ten je vysoky skoro ako stokke.

evitka83
2. máj 2017

@ababa osobne mam cameleon bgb. Tiez som pozerala vyssie kvoli svojej vyske, ale kvoli ostatnym veciam som skoncila nakoniec u tohto. Dobre sa skladuje, je lahsi a ked si realne vezmes kolko krat sa k dietatu v tom kociku zohns, tak ti to je jedno. Vyska rucky je nastavitelna. Vyhoda je, ze nemusis skladovat dve casti. Na konstrukcii len prezlecies vanicku za sportiak. A mozes si dokupovat doplnky podla potreby. Vies menit striesku za inu farbu a i. 🙂 pripadne ked sa ti cast pokazi, dokupis. Pri inych kocikoch neviem ci je to tak. S pri stokke ma rozculuje, ze davas tasku na podvozok. Ked pojdes v zime cez sneh, tak ju budes mat celu zablatenu

ababa
autor
2. máj 2017

@myskacici no lenze buffalo je mozno vysoky ako stokke, ale len sportiak.. vanickova verzia je strasne nizka.. to sa so stokke neda porovnat.. naozaj.. priatelovi bola vanicka buffalo nad kolena 😁 a to naozaj nebolo dobree..

ababa
autor
2. máj 2017

@evitka83 prave to sa chcem este opytat @myskacici.. ohladom tej tasky.. lebo nasla som foto kde je taska na vanicke.. vyzera ze to su origo uchyty.. je to tak naozaj?

mariba77
2. máj 2017

@ababa ja som vaničku nemala, neporadím, ale za celu zimu sa mi ani raz nestalo, že by bola taška zafrkana... tak neviem a teda chodím s ním denno-denne 🙂

mariba77
2. máj 2017

@ababa a ešte ma napadlo, že bgb poťahy šialene blednú od slnka... :/ joolz neviem ako je na tom, Stokke nevybledol...

ababa
autor
2. máj 2017

@mariba77 a tasku mas kde uchytenu? Daj foto 😊

annamari4
2. máj 2017

Kup si taky kocik po akom tuzis,ja som vzdy chcela bugaboo a teraz mam bugaboo frog a vravim si aka som bola sprosta ze som vymyslala s inymi☺

mariba77
2. máj 2017

@ababa normálne dolu na podvozku

myskacici
2. máj 2017

@ababa ano su to origo uchyty. Mala som zimne babo a teda nikdy som nemala tasku zafrkanu ani nic podobne, takze je to blbost. Ak pojdes do trailzu tak nebudes ľutovať. Ja som s nim bola fakt spokojná.

myskacici
2. máj 2017

@ababa
Ked sme presedlali na sportak tak potom som kupila uz obag kabelku a nosila som ju zavesenu na rukovati. Jedna baba mi usila uchyty za par eur a mala som tasku blízko, vobec nezavadzala a vyzeralo to dobre 👍

myskacici
2. máj 2017
myskacici
2. máj 2017

používam ju aj na buffale.

deehra
27. aug 2017

Ahojte, chcem sa opýtať, teraz je trailz aj s penovymi kolesami, ktoré zaberajú oveľa menej miesta, nemáte náhodou skúsenosti, aký je rozdiel? Hrkaju? Dik

marketa1304
20. aug 2018

@myskacici ahoj...chcem sa spýtať na kolesá..to sú nafukovacie???? myslím na stokke...da sa s nimi chodiť v pohode???ja som niekedy mala Jané a po námestí som sa neprešla

lucinka1104
1. dec 2018

Stokke trailz ma nafukovacie kolesá

deehra
1. dec 2018

Ahoj, my mame tie penové, sme spokojní, neprasknu a zaberu menej miesta...pravda je, že hrkajú trochu viac ako nafukovacie, ale nie až tak veľa ako napr xplory...mame aj ten, tak viem porovnať...v pohode zvládnu taky klasický terén...ale na vyslovene hrbolaty sa veľmi nehodia...inak dajú sa kúpiť a v prípade potreby veľmi ľahko vymeniť a potom nazad...🙂

july41
15. sep 2019

Ahojte mamicky potrebujem radu Stokke trailz kolesa su ktore dobre lebo uz chcem kupit nove ale ci nafukovacie alebo nenafukovacie. Dakujem za kazdu radu

zuzana111986
30. okt 2019

Ahojte. Ja mam v tom guláš 🙂. Kto mi prosím vysvetli rozdiel medzi stokke trailz a stokke crusi? Ďakujem

kristina0909
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina0909
30. okt 2019

@zuzana111986 crusi je starší model už sa nevyrába. Crusi mal teleskopickú rúčku a len jeden typ kolies. Trailz ma rúčku na kĺby a kolesá sú dva druhy terénne alebo klasicke/mestske

zuzana111986
30. okt 2019

@kristina0909 dakujem ti 🙂 konecne som v obraze

zuzana111986
1. nov 2019

@myskacici ahoj. Vidím ze máš stokke trailz. Chcem sa ta spýtať ci si spokojná so športovou časťou.ide mi o to ze nie je korytkovy typ, teda polohuje sa celá v celku. Je to pohodlné pre bejby? Rozhodujem sa tiež nad touto značkou, v okolí nemám žiadnu predajňu kde ho vyskúšať tak budem rada za každú radu 🙂. Dakujem

kristina0909
1. nov 2019

@zuzana111986 otázka nebola na mňa ale my sme mali xplory =rovnaká sedačka ako trailz . A sedačka bola za mňa super ... drobec sa rád vozil bol vždy veľmi spokojný. Jemu korytko vyhovovalo..ľudia vravia že je mala ale to vôbec nieje pravda bola dosť priestranna

niiiiini
20. dec 2019

Ahojte maminy, prosím Vás prišiel mi nový podvozok Trailz + športová sedačka. Vaničku a vajíčko plánujem kúpiť použité v dobrom stave, nakoľko viem, že pri staršom sme používali vaničku cca len do 4 mesiacov. Viete mi poradiť či by mi pasovala staršia vanička na trailz na tento nový podvozok a aké vajíčko Stokke?
Ďakujem za odpoveď

kristina0909
20. dec 2019

@niiiiini áno pasovala ale prečo chcete staršiu? Kamarátka predáva novú lilac za skvelú cenu 🙂