Zvládnu PU kolesá kočíka ABC Design Salsa aj nerovnosti?

Zodpovedané
13. feb 2019

Dakujem za rady z predchadzajucej otazky o ABC Deign kocikoch! Tak by podla vás nebol problém prekonat mensie nerovnosti s tymi PU kolesami, ktore sa nachádzaju na obycajnej Salse? Neviem ake ma odpruzenie, nevidela som ju nazivo, nemám moznost si ju vyskusat, prezriet. Este som sa jej stale nevzdala, ze ju kúpim, videla som ten vyhodny set aj s autosedackou do 600€.

Ahoj,

ABC Design Salsa je mäkko odpružený kočík. Ak hovoríme o bežných prechádzkach mestom, nebude to žiaden problém. Ak ale plánuješ bežne zdolávať cesty mimo chodníkov alebo náročnejší terén, nová verzia (staršie modely boli tvrdšie) ti aj tam podľa mňa vyhovie.

ABC Design Salsa 4


Prípadne kuk aj verziu Salsa Air s nafukovačkami, ktorá stojí okolo 650 v dvojkombinácii (žiaľ, špeciálna Diamond edícia).

ABC Design Salsa 4 Air

A ešte mini rada - nedávaj všetky svoje nádeje do pruženia. Niektoré deti naopak preferujú, ak kočík trošku cítiť na nerovnostiach - uspáva ich to (mojich to teda rozhodne ukľudňovalo, dokonca som naschvál občas chodila po tráve namiesto chodníka). Ak ti je kočík sympatický a vyhovuje ti na ňom väčšina vecí, nevidím dôvod, prečo ho nekúpiť.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli