Niekto na pokec a kočíkovanie z Moldavy a okolia?

zuzpidka
25. júl 2007

Bývam v Drienovci a nemám s kým pokeckať a s kým kočíkovať. Ozve sa mi niekto? Alebo všetci bývajú inde? ☹ ☹ ☹

sendi
17. jan 2011

halooo,chodi tu este niekto? 😉 nikoho nikde 😝

sendi
17. jan 2011

zuzpidka,nevolaš sa Z.K.? strasne znama si mi 🙂

jofka161
19. jan 2011

@sendi ahoj ty si z moldavy?
😉

sendi
20. jan 2011

ahoj Jofka,nie z moldavy ale par km od moldavy,citam ze 18teho cakas babatko,ja som mojho drobca tiez porodila 18teho,tak vam drzim palceky nech ste obydvaja v poriadku!!! 😉

sendi
20. jan 2011

@sendi a cakas dievčatko alebo chlapčeka 😉

zuzpidka
autor
22. apr 2011

Sendi, áno volám sa Z.K. a ty si kto? a odkiaľ?🙂)

sendi
23. apr 2011

@zuzpidka ahoj 🙂 tiež som z drienovca,videli sme sa už par krat v obchode.este aj predtym u Peta simona ked mal krcmu,ale to bolo davnejsie 😉

zuzpidka
autor
24. apr 2011

Sendi, tak keď sa uvidíme zase, tak do mňa drgni, že si to ty. vôbec neviem o koho ide. ☹

sendi
24. apr 2011

@zuzpidka :-0 drgnem,ale vies,ja som bola v coope niekolko krat chcela som ist aspon ako na absolventsku prax,vtedy som nemohla tak teraz by som mala od juna ist,kym sa mi nieco ine nenaskytne.na facebooku som ako Nina Pavlisova Kovacsova,snad z videnia ma spoznaš 😉

zuzpidka
autor
15. sep 2011

ahoj sendi. už asi viem kto si. chodí k nám častejšie nakupovať tvoja babka, ak si tá na ktorú ja myslím. už sa mi marí že k nám mala prísť na absolventskú prax nejaká Nina. aj Želka mi spomínala nejakú Ninu. tak sa ti už ozvem ak sa uvidíme v Drienovci.🙂)

drobec222212
25. mar 2014

halooo mamicky 🙂 este to tu funguje ?