Čakanie na PCR test - termín

2. nov 2020

Ahojte. Bol niekto v blízkej minulosti, alebo prítomnosti na PCR test, normálne indikovaný (nie súkromne za vlastné). Ako dlho trvalo kým vám dali termín od prihlásenia?

h2
4. nov 2020

Ahoj, moja kamoška bola na testoch včera ráno a už večer mala výsledok. Objednávala sa, ako samoplatca, jej mama má ísť na operáciu a ona chcela ísť s ňou (doviezť, počkať, odviezť...), tak preto išla. Bolo to v BA.

janage
4. nov 2020

@suzanah181 sms sprava na druhy den poobede

suzanah181
4. nov 2020

@janage
@rachel36a dakujem pekne. Zistím si najprv či skola potrebuje potvrdenie ináč tam nemusím ist

suzanah181
5. nov 2020

Este by má zaujimalo či nemáte skúsenosť. Keďže sa po karanténe vyžaduje v ZŠ potvrdenie o chorobe?! Má to byt potvrdenie od pediatra alebo od nášho všeobecného lekára? Keďže deti na testoch neboli majú menej ako 10 rokov. Pozitívny manžel, ja negatívna.

oblecenieavecicky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malulienka
10. nov 2020

@mimkao Dobrý večer
Tiež idem na operáciu, prišla mi sms že som negativna ale potrebujem potvrdenie na papieri a neviem ako sa k nemu dostať.Mal aj Váš otec potvrdenie alebi akceptovali sms?

mimkao
10. nov 2020

@malulienka nie, nedali mu potvrdenie. Preukazoval sa len sms z úradu zdravotníctva.

malulienka
10. nov 2020

@mimkao a môžem vediet v ktorej nemocnici to akceptovali? Ja pojdem do Trenčína a už som zúfalá z toho čo mám robiť.

mimkao
10. nov 2020

@malulienka Košice Železničná nemocnica. Išiel na výmenu kĺbu.
Ale ja byť na tvojom mieste spravím riadny cirkus na RÚVZ. Pretože oni v tom majú bordel, nikto tam nie je kompetentný a doplácajú na to vždy obyčajný ľudia.

janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malulienka
11. nov 2020

@mimkao Kontaktovala.som emailom RUVZ a poslali mi to velmi rychlo.Takze uz to mam vytlacene a mozem v kludr zajtra ist na operaciu aj ked so strachom, ale hlavne ze COVID PASOM.

malulienka
11. nov 2020

@malulienka
@janulla1 nie mne email neprisiel.Az ked som o to sama poziadala emailom RUVZ.Uz ho mam a mozem ist na operaciu.

mimkao
11. nov 2020

@malulienka Chvalabohu, že ti to poslali. Nech operácia dobre dopadne a skoré zotavenie.

janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malulienka
12. nov 2020

@mimkao Ďakujem.Už som po.Všetko dobre dopadlo😉

malulienka
12. nov 2020

@janulla1 ďakujem

vamajka
1. dec 2020

Prosim ta ako si sa zaregistrovala, lebo mne to nejde atreba vypisat aj emai doktora?

macilaci
14. okt 2021

Ahojte. Ako dlho ste teraz čakali na termín PCR testu? A treba byť dovtedy v karanténe.?lebo min.rok trebalo.

suzanah181
15. okt 2021

@macilaci karanténa je hneď od objednania na test. Ráno som objednala termín prišiel večer..

macilaci
15. okt 2021

@suzanah181 a na ktorý deň prosím ťa? Ešte stále päť? Lebo ja sa trápim už týždeň a prvý antigenovy bol pred tyzdnom negatívny. Už viac ako týždeň som doma a plus 5 dní to už vybuchnem😉

suzanah181
16. okt 2021

@macilaci ja som mala príznaky tak mne prišiel termín hneď na ďalší deň.. manžel uviedol slabé príznaky a že bol v kontakte a pozitívnou osobou a jemu prišiel termín o 5 dni