Gynekológ/gynekologička Košice

taynee
23. jan 2022

Ahojte mamičky aj nemamičky,

rada by som vás poprosila o odporúčanie lekára/gynekológa v Košiciach. Od roku 2006 chodím ku Mudr. Matyi Richard.
Ale už ma došla trpezlivosť…

Nehľadám porodníka, iba klasického gynekológa.
Rozmýšľala som aj nad Juhamedom/Mudr Horňák.
Za vaše tipy a odporúčania vám ďakujem.

T.

pininka1
23. jan 2022

Ja chodim ku Knopovi a som velmi spokojna

bobenka183
23. jan 2022

@taynee MUDr. Andrea Hajdu na Hroncovej 5. Ja som veľmi spokojná.

sunsetsunrise
23. jan 2022

@taynee tam sa nedoplatis, za vsetko pytaju peniaze aj to co hradi poistovna

taynee
autor
23. jan 2022

@bobenka183 Ďakujem veľmi pekne 🙂

bjanka00
23. jan 2022

@taynee oproti je Molokac, uzasny a citlivy odbornik.

uzlanka
25. jan 2022

@taynee mám skúsenosť s hoppan-poliklinika nad jazerom tam sa nacakas hodiny Ján Adam-poliklinika nová nemocnica-necakas, úžasný doktor citlivý,pedantny, ľudský a super sestrička, molokac je naozaj pán doktor 👍 pomohol mojej dcérke bol citlivý, pedantny a príjemný , dr sedliak-stara nemocnica biznis man, vyšetruje jak na bežiacom páse a dlho sa čaká, dr.zimova minula sa povolaniu mala byť mäsiarka dodrbala mi dcérku, juhamed nikdy stačilo mu 3d u nich, nikdy viac

sabinami
25. jan 2022

@taynee ja mam výbornú skúsenosť s pani doktorkou Lenkou Falatovou, ordináciu má v meste na Zbrojnicnej 8, krasna nová čista ambulancia taktiež čista nová a voňavá čakáreň 😁 doktorka aj sestrička su veľmi milé, ja som tam prestupila len nedávno na odporúčania okolia taktiež na internete som čítala len same dobre recenzie na tuto pani doktorku 🙂
Keď som o nej ale ešte nevedela vôbec tak som planovala ísť k pánovi doktorovi Matiymu, prečo Vam to uňho nevyhovovalo? Čítala som už neskôr aj dosť negatívnych názorov naňho to je pravda

taynee
autor
26. jan 2022

Ahojte, tak už som sa informovala u Molokáča, verím že to prebehne v poriadku. Ďakujem za veľkú pomoc.

bjanka00
27. jan 2022

@taynee verim ze budes spokojna.

taynee
autor
27. jan 2022

@bjanka00 vyzerá, že mi klesá maternica a tlačí mi na močový mechúr, a chodím močiť 3x za hodinu. Nutkanie na močenie mám stále, urologicky nález ok, obličky OK, CRP v poriadku, gastro nález ok. Na USG videl lekár, ten čo sa venuje USG, že mi maternica tlačí na močový mechúr. Ale môj gynekológ nič s tým neurobí, povie, že nález je ok a predpíše mi ťažké ATB na uro. Pritom uro je v pohode. Za posledný pol rok som vybrala kopec ATB a pritom zjavne mám prelaps maternice... snáď to nový lekár pomôže vyriešiť 🙂 z ATB sa mi vyvinula kvasinková infekcia aj v čreve aj vagíne. No radosť.

bjanka00
27. jan 2022

@taynee ja tiez k nemu chodim sko na klavir. Kedze som brala za 4 mesiace 4 druhy atb. A minuly rok som uzivala asi 8x lieky do posvy. Ale nevzdava to so mnou chce mi pomoct

taynee
autor
27. jan 2022

@bjanka00 A k nemu sa objednavam alebo pridem ked mam problem? Kto prv pride, ten prvy ide?

bjanka00
27. jan 2022

@taynee bud vyuzijes cez portal objednanie. Ale ja pridem pred 7 a vacsinou idem prva, max druha. A do 8.15 som vybavena a stiham do prace. Ano. Prides tam a vezmes cislo a cakas. A nedzitym ma aj objednane cez portal.

hlubik
27. jan 2022

@taynee Dr. Knop

lenkald
21. sep 2023

@taynee prešli ste ku komu prosím ? Vyriešil vás problém s mechurom ?

taynee
autor
24. sep 2023

@lenkald prešla som ku Mudr. Molokáčovi. Problém sa veľmi nevyriešil. Mám dobré aj horšie dni. Mám pocit, že to ten lekár predtým aspoň mal snahu liečiť. Tento nie. Ale je príjemný.

lenkald
25. sep 2023

@taynee mate chronic uti ? robi vam kultivacie ?

sui9
15. mar 2024

@taynee ahoj, ak ešte máš tento problém tak skús na to homeopatikum Sépia CH200. Dávkovanie je 2 guličky 1x do mesiaca. Je presne na tento problém a mne to dalo všetko do normálneho stavu. Stojí to len pár eur a ak to nepomôže tak určite neuškodí. Stojí to za vyskúšanie

taynee
autor
15. mar 2024

@sui9 ahoj, dakujem za radu. Len vidim tam davkovanie 5 granul denne.

sui9
15. mar 2024

@taynee to je všeobecné odporúčanie na dávkovanie pri akútnych problémoch. Pri chronických sa dávkuje inak a dávkovanie určí homeopat. Ideálne by bolo ak by si vyhľadala homeopata. Alebo skús tak ako som ti to napísala, je to dávkovanie pri dlhodobom zdrav.probléme a takto mi to nastavil homeopat.

sui9
16. apr 2024

@taynee sekla som sa v dávkovaní, sorry. Maju sa brat 2 guličky Sepia CH 200 1x týždenne