Gynekológ - Košice

taynee
29. aug 2020

Ahojte, rada by som vás poprosila o pomoc. Vedeli by ste mi poradiť gynekológa/gynekologičku v Košiciach? Musím zmeniť lekára a pomohlo by mi, ak by ste zdieľali svoje skúsenosti alebo odporúčania. Chodí niektorá z vás ku gynekológom v Procare Košice/Tr. KVP? Za vaše rady a skúsesnosti vám vopred ďakujem. Taynee

zuzka_ke
29. aug 2020

Ahoj, tak asi najlepšie je napísať, čo ti vadí na teraz pri tvojej gynekologičke/gynekologovi, čo som počula o Procare je tam Dr. Kraus, ktorý je veľa žienkami chválený, ale zase je nevýhoda, vysoký poplatok do Procare, čiže tak

taynee
autor
29. aug 2020

Aha, teraz pozeram na neho. Ja som v Procare, cize by som sa mozno mohla u neho registrovat. Len neviem, ci potrebujem ist po svoju kartu ku existujucemu lekarovi. Zistim... Dakujem, pomohlo 🙂

zuzka_ke
29. aug 2020

ja som riešila prestup asi pred pol rokom, teda postup je, že najprv ideš k svojmu novému, a ten mi dal tlačivo na vyradenie od predchádzajúceho

jaruska_12
29. aug 2020

Pán doktor linkesh vojenská nemocnica 😉

alenahvizdova
29. aug 2020

ak by som si mohla dovolit byt zaregistrovana v procare, tak ani nevaham a hned idem ku krausovi. je to ten najlepsi lekar akeho poznam. ani nevahaj 🙂