Košičanky čo tak letné stretko?

jeane1
11. aug 2007

vítam nové nápady kde urobíme stretnutie 😀

zuzpidka
9. máj 2008

a čo tak vypadnúť na víkend ?

zuzka111111
9. máj 2008

zupidka tebe to neda pokoj ten vikend 😀 😉

nola
9. máj 2008

Ahojte, ak mate este volne miesto pre mamicku-kosicanku, rada sa pridam

jolanka
10. máj 2008

ahojte, jsem tu u vas nova. chtela bych vas poprosit jestli by jste mi neporadily kam se da chodit s detmi plavat tu v kosicich? dekuji za pomoc.

zuzpidka
10. máj 2008

Zuzka, to nie mne, ale môjmu manželovi. 😉 😀

yvka
13. máj 2008

Ahojte,
rada by som sa aj ja pridala. Kedy a kde? Tá anička sa mi celkom pozdáva. Je to tam kde je aj taký park a ohradený detský areál?

janka1874
13. máj 2008

ano je to tam vstup do arealu je 5,-Sk na osobu a je tam aj minigolf, bufet, wc a pre vacsie deti preliezky a aj pozicovna tyhc cetskych motoriek a mala trampolina 🙂 teraz ked je uz tak pekne tak by sme sa tam mohli fakt stretnut

yvka
13. máj 2008

Už viem, boli sme tam min. rok. /totižto pôvodne nie som Košičanka ale bývame tu/ Rada sa tam pôjdem pozrieť a stretnúť sa tam s vami. Tak čo dáme tam nejké stretko?

janka1874
13. máj 2008

ja som za mam to blizko 🙂

simka9122008
17. máj 2008

Tak čo maminy kedy zrealizujeme konečne to stretko aby sme sa lepšie spoznali aj takto naživo nech sú naše ratolesti na vzduchu? 😉

olifcek
4. apr 2010

navrhujem ozivit temu, hm?

garonka
29. apr 2010

ja som za stretko olif 😵 😵 😵

marcela.m
16. máj 2010

Mohli by sme dať stretko, ale až po skúškach, lebo študujem a nestihám nič iné... Každý týždeň skúška. Do polovice júna by som mala mať po skúškach, teda ak všetky zvládnem na prvýkrát. Včera sa mi jedna ťažká podarila nejakým zázrakom. Tak sa teším - dajte vedieť kedy.

henrike
19. máj 2010

Ahojte mamicky!
Mozem sa pridat do temy??? Tiez som z KE a mam malicku dcerku. Ak sa bude dat, rada sa s vami zoznamim. Tiez studujem, ale v sobotu snad urobim posledne 2 skusky a potom si uz konecne budem uzivat materskuuu ... 😉

evca35
22. máj 2010

ahojte,
tak henrike držím palce 😉

a kde bývate baby?

henrike
27. máj 2010

Ahojte!
Vdaka Evi. Uz mam po skuskach a mam veget.
Ja byvam na Furci.
Ale akosi to tu viazne ...

evca35
30. máj 2010

my chodíme na Furču do poradne s malým na polikliniku.
Viazne, ešte nie je leto 😉