Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Býva niektorá v Anglicku? Zháňam čižmy Ugg

misicka2805
2. jan 2019

Ahojte baby veľmi si chcem kúpiť "čižmy" Ugg na SK sú dosť drahé a počula som že v Anglicku sa dajú zohnať lacnejšie nevedeli by ste mi pomôcť? Pripadne nepoznáte niekoho?

johanna_b
2. jan 2019

@misicka2805 no uz vidim cudziu zenu z UK ako ti objednava cizmy na vlastne riziko a nesie lietadlom na SVK, pri najblizsej navsteve. Chcem vediet, ci sa niekto takyto fakt najde. .

s1m.one
2. jan 2019

skus sa pridat do skupiny anglicko

misicka2805
autor
2. jan 2019

@johanna_b ďakujem za milú odpoveď ktorá je úplne zbytočná

stormie
2. jan 2019

@johanna_b v uk existuje aj posta takze to nemusi dorucit osobne a na mk je vela bab co z uk stranok objednavaju na uk adresu

@misicka2805 skus sa opytat v skupine Hromadne objednavanie zo zahranicnych stranok

johanna_b
2. jan 2019

@stormie hej hej, posta. urcite par centov to vyjde 😄 takuto namahu by som si mozno dala pri sestre alebo dobrej susedke a nie ze baba, co ma na konovi jednu info o sebe, ze je z Ruzomberka

misicka2805
autor
2. jan 2019

@stormie ďakujem skúsim

stormie
2. jan 2019

@johanna_b posta vyjde par eur a stale lacnejsie ako kupit na sr a to ze ty si taka velmi ochotna neznamena ze ine nie su 👍

kiwi3
2. jan 2019

ja mam uk adresu, ak by si si nasla nejake na internete a chces si ich objednat, tak sa mozme dohodnut. posta ale vyjde okolo 15 eur

misicka2805
autor
2. jan 2019

@kiwi3 idem pozrieť a ozvem sa ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli