Používame cookies. Viac informácií tu. OK
haluta
18. nov 2018

Hm 🙂 podľa mňa záleží čo robí muž. 😀 Aký typ muža to je. 😀 Napríklad môj muž by sa pozrel na mňa, či som normálna. Ale taký naozaj advokát, ekonóm a podobne je o niečom inom. Cenu si musíš zhodnotiť sama 🙂 😂 pre niekoho je to moc a pre niekoho ok.

lusinda1989
18. nov 2018

Mne sa take typy tašiek nepáčia prepac

lula313
18. nov 2018

Ja som v Avione v Ba pred 3 rokmi asi za cca 90 EUR kupila otcovi krasnu koženú aktovku a vôbec ju nenosí. Môj muž nenosí peňaženku, takze aktovku by nenosil už vôbec. A osobne, až tak sa mi pre nejakeho moderneho chlapa ani nehodí. Ty musis vediet, či by ju nosil..

sweetlife001
18. nov 2018

No toto je dačo otrasné a už vôbec nie pre mladého muža. Veď ty máš vedieť či by to nosil a či by sa mu to páčilo. Môj by asi umrel od smiechu keby mu toto kúpim.

rybkoava
18. nov 2018

Ja by som ju kúpila, len ak by mal manžel už nejakú jej podobnú a nosil ju. Ukázala som ju manželovi aj ocovi a oni že určite nie. Ani mne sa nepáči. Ja idem manželovi kúpiť niečo čo sa mu hodí ku koníčku a do dielne.

zeytin
18. nov 2018

Ja som manzelovi kupila Hexagonku, ma oblekove zamestnanie a diplomatka je nevyhnutnostou. Potesil sa. Tiez je kzenna, stala vyse 100e.

anna1938
18. nov 2018

Môj muž dostal aktovku minulý rok na Vianoce od kolegov a misím Ti povedať, že som na ňom videla, že je spokojný. Ale nebola kožená, nehodila by sa mu keďže je skôr športovejší typ a oblečenie skôr športovo-elegantné.Myslím, že skús porozmýšľať skôr nad nejakou pánskou taškou na každodenné nosenie, napr. tip https://www.eobuv.sk/doplnky/kozena-galanteria/...

hettinka
19. nov 2018

Take niečo kúpili žiaci kolegovi učiteľovi na konci 4. ročníka sko rozlúčkový dar. Aj ju nosí, ale má 60 rokov. Mladší nosia štýlové plecniaky a iné typy tašiek.

simsalabim
19. nov 2018

@katkaapetko12 mne sa zda velmi konzervativna... skor by som volila nieco taketo https://www.tchibo.sk/taska-na-nosenie-krizom-c...

dai
19. nov 2018

@katkaapetko12 ja pod tym linkom ziadnu tasku nevidim... v kazdom pripade ty musis vediet co tvoj muz robi, potrebuje, hadam aj co sa mu paci... ja muzovi dlhodobe kupujem doplnky zo znacky porsche design - ma od nich aj kozennu aktovku - nosi ju uz cez 5 rokov- je stale nadherna, super drzi tvar - pociatocna investicia bola ale o trochu vyssia... ma od nich aj cross body tasky sportove, penazenku etc. ... viem ze sa mu ta znacka paci a viem ze je kvalitna...
Moj muz ma tuto - https://www.kofferprofi.de/Marken/Porsche-Desig...
Je to klasika, v jeho praci take ale nosia aj 30rocny...

lidia73
19. nov 2018

pokial sa mu take veci pacia a nosi taketo tasky, tak kludne do toho. moj by mi to obuchal o hlavu a dal by do skrini a nevytiahol by ju 😀 😀

0silvia0
19. nov 2018

@katkaapetko12 a my máme odkiaľ poznať zamestnanie tvojho muža a jeho vkus? 😀
Keď chceš nejakú radu, mala by si napísať viac podrobností.

vroni
19. nov 2018

Toto su brutalne konzervativne tasky. Moj muz tasku nosi, s horou papierou v pazure by vyzeral podstatne komickejsie nez s taskou, ale toto je podla mna tak design pre pana 60+. Takze za mna tasku ano, takuto nie.

dai
19. nov 2018

@vroni tak ono zalezi od prace... zas k obleku dat si nejsku cross body posobi skor komicky... k niektorym zamestnaniam sa tie aktovky hodia, pripadne sa ocakavaju - ale to zalezi od konkretnej prace ale aj cloveka - chcw posobit moderne, uvolnene? Alebo konzervativne, doveryhodne? Ci modne, elegantne? Ale to by manzelka podla mna mala vediet odhadnut...

vroni
19. nov 2018

@dai, bavime sa tu, predpokladam, o elegantnych taskach, nie "zobradlach". Tie tasky z prispevku v prvom linku su velmi... hm... konzervativne... tradicne? Neviem. Moj kamarat im (velmi priznacne, podla mna) vravi: "einfach und doch geschmacklos"... (a mysli to ironicky, nie doslovne, cize nieco, co chcelo byt tradicne elegantne a nepodarilo sa). Len si porovnaj design a kvalitu (a cenu!) s tym, co si pridala ty. Stale je to elegantna klasicka taska, ale ma smrnc, nie je to dedkovska kabela. Ale zasa si ma rozosmiala, lebo predstava vazeneho pana manzela, ako chvata na mininsterske rokovanie v znackovom obleku a k tomu crossbody taskou bola skvostna....

babina_33
19. nov 2018

Mojmu otcovi by sa to pacilo. Mojmu muzovi ani nahodou. By ma poslal kadelahsie, podla mna dost zalezi co ma chlap rad, co robi, aku profesiu a pod. Ja osobne radsej kupujem darceky podla toho kto ma ake hobby 🙂

dai
19. nov 2018

@vroni ja som asi slepa ale ja pod tym linkom vidim len odkazy na nejaku stranku, ziadnu konkretnu tasku... teda pozeram na mobile, tak neviem ci kvoli tomu:-/

dai
19. nov 2018

@katkaapetko12 inak ak mas rozpocet okolo 100 - 200 euro tak len tip - ja uz mam doma pre muza - kozenny diar s inicialami - poslem hned link😉 fakt super spracovanie, velmi elegantne - som pozitivne prekvapena
http://www.webareal.sk/h92f74wv/DIRECTOR-A5-2-g... - inicialy boli myslim plus 10 euro - je to hand made a k tomu slovensky vyrobok...

kiwi3
19. nov 2018

ja osobne nechapem, preto sa niekto pyta cudzich ludi, co ma klupit cloveku, ktory by mu mal byt najblizsi...

0silvia0
19. nov 2018

@dai ten druhy link mne ide otvorit aj na mobile.

dai
19. nov 2018

@0silvia0 diki brona🙂 ja som si ten druhy link vobec nevsimla🙂

0silvia0
19. nov 2018

@kiwi3 len aby to nakoniec nebola skryta reklama na eshop s taskami, lebo tato otazka mne tiez nejde do hlavy.

marty_4
19. nov 2018

@kiwi3 dost na zamyslenie, ze? mne je to tiez zvlastne, lebo muz je proste u mna s detmi proste cislo jedna, ze hned viem, co kupit, aky darcek vybrat, predsa viem, co ma rad, poznam si ho uz jak vlastne boty 🙂

miri222
21. nov 2018

@katkaapetko12 Ja som kupovala z toho obchodu tašku pre manžela 🙂. Je krásna a skutočne sa oplatí dať tie peniaze, lebo je to kvalita. Žiadny čínsky tovar, je skutočne z pravej kože. Ja som kupovala túto tašku: https://www.obchodtasiek.sk/products/kozena-akt...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli