Poraďte dobré hrnce

emdidej
22. dec 2017

Poradte mi prosím konkrétnu značku naozaj dobrých hrncov.

andyka321
22. dec 2017

Ja som jedine za smaltovane.🙂

katkullka
22. dec 2017

Ja mam solingen hrnce a su super

zooeynka
22. dec 2017

Keramicke. Znacka hociktora....

tiumen
22. dec 2017

Berndorf , ale spokojná som aj s Ikeáckymi 😉

jankaga
22. dec 2017

Za mna tescoma home profi... Plus rady vyssie od tescomy. Najnovsie som objavilav sieti Orion predajni hrnce grande. Bohuziual nemaju sady, len samostatne sa predavaju. Tie su uplne genialne tiez

lavieenrose
22. dec 2017

za mna ikea drahsie bez plastovych ruciek..bez viditelnych srobov..velke niti...chytaju aj na indukciu..maju super dno ze ryza a tarhona neprihoria

lavieenrose
22. dec 2017

svokra ma smaltovane biele a indukciu nieco sa ti v tom chyti a mozes vysmarit cely hrniec do kosa...cele zle..

lavieenrose
22. dec 2017

a este keramika tak ako aj teflon vypustaju do jedla skodliviny...ked tak panvicu tak kameninu .

yanni
22. dec 2017

Mame tiez indukciu, A hrnce klasika WMF a Fissler.

2danculik
22. dec 2017

Smaltovane, mala som drahé špeciálne na indukciu a vypálili mi do platne nejaké kruhy....skoro ma vystrelo,našťastie som mala aj smaltovane a po pár použitiach kruhy zmizli. S indukciu treba opatrne, veľmi rýchlo vyvrie voda ak je na vyššom stupni

snehuuulienka
22. dec 2017

Jednoznačne Tescoma....nerez a su kvalitne

oslo1
22. dec 2017

Mame ceske smaltove, su super

snehuuulienka
22. dec 2017

Teraz som ich pozerala Tescoma comfort sú to,max.spokojnost,nič mi v nich neprihorelo doteraz,a používam ich roky,100 x v umývačke boli,a sú ok

lavender273
22. dec 2017

@emdidej

Znacku ti sice neporadim lebo neviem co mame doma za ponuku, ale na polievky atd by som si vybrala nerezove hrnce a panvice keramicke. Mam aj take tie tazke hrnce (le chasseur) a fantasticky sa v tom vari.

emdidej
autor
23. dec 2017

v tych liatinových varis aj polievky?

babatkoo
23. dec 2017

Ja mam gro hrncovTescomu ale aj zopar z Ikea. S oboma znackami som spokojna

bosoriak
23. dec 2017

@emdidej mam dva parne hrnce tescoma s takym hrubym dnom a ostatne mam tie najlacnejsie z IKEA. Vyskusane na plyne aj na sklokeramickom varici, bez problemu. Neviem, aky rozdiel robia tie velmi drahe hrnce. Mozno sa najde niekto, kto by mi to vysvetlil.

essenceee
17. nov 2018

sadu hrncov značky Fusiontec ste niekto skušali? Máte s nou niekto skusenosti?