Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kde kúpim svietidlo s vrtuľou?

arcticcode
26. jún 2019

Neviete, kde kúpim svietidlo s vrtuľou, také čo majú v americkych filmoch? Ideme v noci skapať, toto by sa trošku pridalo, len neviem ani pod akym názvom to googliť.

moonlight1210
26. jún 2019

@arcticcode stropny ventilator

janikovaanicka7
26. jún 2019

Mame z Hornbachu v obývačke a je to super. Len pozor, do ktorej strany sa točí 🙂

arcticcode
autor
26. jún 2019

@janikovaanicka7 to sa da menit tocenie ne? V lete tak, v zime naopak? A jaky hurhaj to robi priblizne? Da sa v pohode pri tom spat, ne?

fialka1318
26. jún 2019

@arcticcode ahoj ja mam v spalni aj v detskej a je to super a da sa tam menit na letne a zimne 🙂

fialka1318
26. jún 2019

@arcticcode len nech ti to niekto riadne a hlavne dobre zapoji lebo nam to nezapojili dobre a skoro sme vyhoreli kvoli kablu zle zapojenemu 🙂 buchlo to :D

arcticcode
autor
26. jún 2019

@fialka1318 Neboj sa, som elektrikar :D

janikovaanicka7
26. jún 2019

@arcticcode to neviem, ci to tocenie je letne a zimné, ale najprv sme to mali tak, ze nejak opacne prudil vzduch a velmi nas to neochladzovalo. Neviem ako odbornejsie to napísať. Známy nas upozornil, ze mame zapnut vrtule, avy sa tocili opačne a ihned prišla ulava a ochladzovanie celej miestnosti a to teda mame obyvacku fakt veľkú. Hurhaj to robí minimálny, takze so spankom ziaden problém, no len my to mame v obývačke. Parkrat som tam spala s drobcom a naozaj pohoda. Neruší to, neprekáža.

fialka1318
26. jún 2019

@arcticcode my tam mame taky gombik a s tym sa to prepina na tocenie v lete a v zime 🙂 to tusim by malo mat kazde kvalitnejsie stropne svietidlo 😉 ja mam tento poslem foto v detskej 🙂 a je ok a aj dobre vyzera 🙂 aj ti poslem to o letnom a zimnom🙂

fialka1318
26. jún 2019

Tu začni písať odpoveď...

Odošli