Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nevideli ste zabudnuté dosky na výtvarnú výchovu vo vlaku v okolí Bratislavy, Galanty, Trnavy?

0silvia0
3. okt 2019

Dcéra zabudla dosky s výkresmi, na ktorých mesiac robila vo vlaku na trase Bratislava - Trnava dňa 1. 10 .2019. Volala som na infolinku železníc, ale nikto im nič neodovzdal, vlak sa nedá dohľadať, vlakvedúci sa nedajú upozorniť, aby si všimli stratené dosky. Chcem poprosiť tých, ktorí cestujú, ak by si všimli modro-biele dosky so šnúrkami formátu A3, ktoré dcéra nechala hore v odkladacej poličke vo vlaku. Dosky nasledujúci deň našla dievčina vo vlaku na trase Trnava-Galanta, podľa mena na výkrese vo vnútri kontaktovala na instagrame moju dcéru, že našla jej dosky. Ale vrátila ich naspäť hore na poličku, neodovzdala ich vlakvedúcemu. Takže je možné, že dosky stále od utorka niekde cestujú. Vlak bol staršieho typu. Ak niekto cestujete vlakom a zazriete ich, alebo máte nejaký dobrý nápad, ako sa k nim dostať, dajte mi prosím vedieť. Od utorka každý deň kontaktujem infolinku aj zákaznícke centrum v Trnave a Bratislave, ale zatiaľ nikto nič neodovzdal.

korunka1
3. okt 2019

To je smola, viem si podľa mojej 👧 predstaviť ako ju to mrzí.
Ale ináč majú nenormálny bordel na tých železniciach.....zataja aj nos medzi očami...akože nevedia nájsť vlak a nejakého človeka v ňom? No a tá dievčina tiež nemá chybu.
Neviem síce kam, ale poslať mail na tie dotknuté stanice 😢

marinnah
3. okt 2019

možno skús túto výzvu hodiť na facebook tam je predsale viac ľudí ktorí cestujú do práce či školy si myslím, inak neviem poradiť ale držím palce :o)

0silvia0
autor
3. okt 2019

@korunka1 oni všetko riešia cez infolinku, akurát som v zákazníckom centre v Trnave strčila lístok s telefónom, keby sa našli. Priamo v zákazníckom centre v BA ma zasa odvolali na infolinku. Na infolinke len povedia, nič sa nenašlo, nikto nič neohlásil a koniec.
@marinnah poviem dcére, ja facebook nemám...

simca06022011
3. okt 2019

No to je riadny holubnik, veď každý vlak ma nejaké číslo 😂 nie? A teda podľa toho vedia vlak nájsť. Treba robiť aj osvetu medzi ľuďmi lebo toto sa stáva často, že ľudia niečo niekde nájdu a nechajú to tam a tak. Jednak mne dcera raz doniesla čiapku, čo našla spadnutu pred školou, a mamička ešte vyrukovala na nás, ako si to dcéra mohla dovoliť zobrať, keď sme ju vracali 😂🙏 treba to zobrať z takýchto verejných " miest" preboha a kontaktovať majiteľa alebo odovzdať na stanici, v pokladni, infocentre, prípadne ak je to von na polícii... Ja by som sa nedivila, keby už boli vyhodené niekde z vlaku po ceste, ak tam išli nejaké indivíduá. Držím palce. Určite skúste Facebook, zdieľanie cez skupiny miest napr kade ten vlak chodí atď...

korunka1
3. okt 2019

@0silvia0 jasne, na infolinke nič nevedia...čakajú, že niekto donesie. Len ide o to, aby to niekomu -sprievodca, revízor,upratovač- aj povedali, aby otvorili oči keď chodia po vozňoch. A toho sa asi nedočkáš.
Nejako extra nemusím tú stránku na FB-Priznania, či ako sa volá- ale číta ich dosť ľudí, touto cestou mi to príde schodnejšie ako čakať na žsr

0silvia0
autor
3. okt 2019

@simca06022011
@korunka1
Ďakujem za pochopenie, ja som si tiež myslela, že pochodím. Oni vlak nevedia dohľadať, nevedia sa ísť do vlaku pozrieť ani ťa tam pustiť. Dokonca nevedia ohlásiť vlakvedúcim, aby sa zamerali na horné police pri kontrole lístkov. Ochota 0 bodov. Čakala som väčšiu ústretovosť a ľudskosť. Ak by chceli, dalo by sa, ale majú na háku...
Asi treba skúsiť ten facebook, díky za tip.

marcelik88
3. okt 2019

Zabudla som raz tasku s vecami co som si akurat kupila, uplne novu. Uz som sa je nikdy nedopatrala :/

korunka1
3. okt 2019

@0silvia0 kokos, normálne ma to vytočilo, ten ich prístup, ľahostajnosť.
Ho@nom natrieť a týždeň k vode nepustiť, nech sa spamätajú😴😈

0silvia0
autor
3. okt 2019

@marcelik88 akože tašku by som chápala, aj stratený ruksak, že si niekto zoberie a nevráti, ľudia sú všelijakí. Ale načo by boli komu nedokončené kresby do školy? To nemá pre nikoho cenu...

dskjhfdlkdjhl
3. okt 2019

@0silvia0 Teraz fakt cumim, ved ak vedia, o kolkej ten vlak vyrazal z konkretnej stanice, tak neverim, ze nevedia, ktory vlak to bol, kto ho riadil. Toto by nemal byt problem zistit, keby sa im chcelo zistit. Ja by som si nasla linku na nejakeho vacsieho sefa, a som si ista, ze sice jeho asistentka by Ta k nemu nepropojila, ale k rieseniu by ste sa dopatrali. Mam podobnu skusenost s postou-stale nieco neslo, az kym som nevytocila riaditelstvo-potom zrazu vsetko len tak kmitalo.

0silvia0
autor
3. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl ja som tiež skoro odpadla, v dnešnej dobe, keď je všetko zaznamenávané, kontrolované, prepojené, som myslela, že niekto oznámi aspoň vo vlakoch vlakvedúcim, nech aspoň námatkovo pozrú po policiach. Nič, žiadna ochota, dala som im presné odchody vlaku, nezáujem. Fakt som sklamaná. Ale máš dobrý tip, skúsim vyhrabať nejaké číslo vedúceho. Lebo každý ma odkáže na tú ich debilnú infolinku, kde nikto aj tak nič nevie...

korunka1
3. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl normálka, zmizne im vlak a ani ho nehľadajú...Akty X

kazuso
5. okt 2019

Železnice nevedia dohľadať vlak? To ti nevysvetľovali dôvod, iba ti chceli povedať, že se rú na teba aj na výtvarné dosky.

0silvia0
autor
5. okt 2019

@kazuso seru na mna natotalku, totalny nezaujem, ziju asi z tej platenej infolinky, zatial mi vyrobili ucet 3,34 eura, co som tam vyvolavala....

korunka1
5. okt 2019

@0silvia0 nehodila si dotaz niekde na fb?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli