Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poraďte , prosím, mixér na zemiaky

maslarova
17. nov 2018

prosím vie mi niekto poradiť mixér na zemiaky /placky, halušky/?

asia83
17. nov 2018

@maslarova Ja používam ponorný mixér, teraz mám značku Philips.

siska53
17. nov 2018

@maslarova aj ja ponornym.mixerom..

maslarova
autor
17. nov 2018

@siska53 to naozaj? Kolko zemiakov pomixujete. Ja potrebujem viac ako 10 zemiakov...

conspi
17. nov 2018

@maslarova mám robota Mum 4. Skvelý nie len na zemiaky ale aj na cesto na domáce knedle 🙂

3009
17. nov 2018

Ja takžiež postrúham na robote buď úplne najemno /na kašu/ alebo na jemné slížiky.

henikav
17. nov 2018

@asia83 surove zemiaky?
@siska53

asia83
18. nov 2018

@henikav Áno. Treba trpezlivosť a dlhšie mixovať, aby rozmixovalo všetky zemiaky nakrájané na malé kocky.

0silvia0
18. nov 2018

@asia83 ja postruham na hrubom struhadle a potom mixujem ponornym mixerom. Je to chvilocka.

tykat
18. nov 2018

@maslarova ponorny mixer, mam tusim braun, predtym som mala nejaky noname...mixujem po castiach vo vysokej nadobe. Na zac.prilejem trochu vody a potom si vzdy cast necham a dosypem zemiaky nakrajane na kocky. Trva to fakt chvilocku. Ked sa mi chce tak zo dva-tri zemiaky postruham rucne na struhadle, hlavne do placiek, nech ich tam vidno.

ibrunova
18. nov 2018

@maslarova takéto

asia83
18. nov 2018

@0silvia0 Ja strúhať nemôžem, keďže to bez krvi z mojich postrúhaných prstov v zemiakoch nedokážem. Načo strúhať, keď to mixér do hladka pomixuje? Nebudem si robiť dvojitú robotu, ale si to uľahčím.

0silvia0
18. nov 2018

@asia83 mne sa zasa nechce krajat na kocky. Nahrubo postruhat to ide raz dva a trva to mozno este kratsie ako krajanie na kocky. Ale kazdy nech si robi pokojne tak ako je zvyknuty☺

prevenar
18. nov 2018

@maslarova ked chces seriozny mixer ..tak tento je podla mna najvyhodnejsi. ma parametre 600 eurovych mixerov - https://www.mall.sk/stolne-mixery/g21-perfect-s...

asia83
18. nov 2018

@0silvia0 Jasné. 👍 Ja nie som v strúhaní zručná, zemiaky mi vypadávajú z rúk, koža na prstoch porajbaná do krvi...zlaté mixéry.

ivankaberrynka
18. nov 2018

Ahoj. Ja mám obyčajný sencor mixer, takú sadu, čo sú v rôznych farbách. A tam mixujem surové zemiaky, len na väčšie kocky trochu rozkrojim. V takej casti kde je nadobka s nožmi. A úplne super, bez problémov. Už ho mám skoro 4 roky a veľmi som spokojná.

ivankaberrynka
18. nov 2018

Tento

siska53
18. nov 2018

@maslarova ja ich najskor nastruham,potom.mixnem. nam.staci do 10zemiakov, podla velkosti samozrejme. My sme 4 a zvacsa vykde tak,ze ciste halusky aj mrazim.

siska53
18. nov 2018

@henikav ano,ako som kusok pred touto odpovedou pisala maslarovej.

pepusa1
18. nov 2018

Ponorným mixérom by ma nenapadlo tiež ma zaujíma táto otázka že aký mixer

Tu začni písať odpoveď...

Odošli