Používame cookies. Viac informácií tu. OK
rora
6. jún 2019

Na aliexprese je kadeco € 15,98 39%OFF | 2019 Genuine paw patrol Anime Patrulla Canina Action Figure Apollo tracker Everest Ryder jungle chase skye Marshall children toy
https://s.click.aliexpress.com/e/b7oLaJ32

nnnuuunnn
6. jún 2019

@babikadaska taktiez ho zhaname, objednala som z aliexpressu, aj ked vsetkych uz mame za drahe peniaze z dracika a alltoys. Som zvedava co pride, ak bude dobrej kvality, co na fotkach z recenzii vyzeral, tak si asi budem buchat hlavu, ze som kupila kamion za 100e a na ali je za 40. 😀

rora
6. jún 2019

@nnnuuunnn ja som si takto trieskala hlavu pri kupe lega... za originalne sme "vysolili" pomaly stovky eur dokopy a z ali som vyskusala kupit lego jursky park aj s dinosaurusmi za tretinove ceny..... a je to to iste a uplne kompatibilne.... akurat bez znacky "lego" ...

kittykat22
6. jún 2019

Skus ebay. Ja som tam zohnala Tracker zo serie Jungle Rescue.

kittykat22
6. jún 2019

@rora bolo v novinach ze tie lega mozu byt skodlive - maju v sebe latky ktore su u nas zakazane.

liligreg
26. jún 2019

@rora lego sa nedá porovnávať. Mám tie original. A mame pár z aliexpressu (dokonca aj paw patrol) a teda tie z ali sa nehorázne lamu. Áno, vyzerajú identicky (až na logo Lega), pasujú, ale sú hrozne kvalitovo.

My sme zohnali Everest na amazone, bolo to v dvojbaleni so skye za 35€
@babikadaska

rora
26. jún 2019

@liligreg tak mali ste asi stastie na kvalitne kusy

Tu začni písať odpoveď...

Odošli