Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vola sa tato kategoria ludi nejako?

adelakom12
20. okt 2019

Ahojte baby, prosim vas o pomoc s jednou specifickou skupinou ludi. Predstavte si privrzenca tejto skuliny tak, ze cely den bude jest zdravo(ranajky vlocky, obed salat) ale na veceru buchne cokoladu. Alebo chce pre svoje zdravie realne nieco urobit, len sa k tonu dostane na 50% alebo menej, ako napriklad si kupi permanentku so gymu, ale nepojde tam. Nosi workoutove oblecenie, ale neworkoutuje alebo neviem co este take napisat. Ako sa takyto ludia volaju, neviete? Kludne postnite aj clanky, pomoze to. Chcem pomoct kamaratke ale nema tu ucet a napadlo mi, ze tu mi mozno niekto odpovie. Dakujem za relevantne odpovede.
Peknu nedelu 💖

c_est_la_vie
20. okt 2019

Pokrytci 😀

0silvia0
20. okt 2019

@adelakom12 ludia bez pevnej vole, tlchuby, lenivci. Myslis, ze je specialne pomenovanie pre tychto ludi?

adelakom12
autor
20. okt 2019

@0silvia0 noo myslela som, ze je nejake specificke pomenovanie pre nich a nejaky vyskum na nich urobeny alebo tak, ze ake maju spravanie, co ich motivuje k tomu, kto to je a take nieco podobne 😂 ale asi chcem vela haha

adelakom12
autor
20. okt 2019

@c_est_la_vie 😂😂😂😂

zuzkaz91
20. okt 2019

@adelakom12 To je čo za otázku? Chceš niekoho urážať a nevieš ako na to? Chceš urážať inteligentnejsie? Či o čo tu ide? 😕

h_petra
20. okt 2019

@adelakom12 toto neviem, ale ludi, co takto riesia druhych ja volam "staraj sa o seba"
😉

lula313
20. okt 2019

Ja sa pripajam k babam vyššie. Podľa mna nie je motivačne sa tomu cloveku posmievat(veď snahu má, len žiaľ slabú vôľu). Skôr je treba toho človeka motivovať. Kupim si pernamentku aj ja, budem cvicit s tebou a pod. Miesto cokolady nahovoriť dotyčnú, aby skúsila super mrkvovy kolac, ktorý som piekla cez vikend, možno sa hecne, že nie je o nič horšia a tiež ho bude vediet upiect.. alebo si spravit vzájomnú výzvu, každý deň spravime 50 drepov(každý deň pridáme 5) a napiseme si smsku, keď budeme hotové, aby sme jedna o druhej vedeli, že sme cieľ splnili..

0silvia0
20. okt 2019

Ja v autorkinom prispevku nevidim ziadnu snahu o posmievanie sa danej skupine, preco ste na nu hned vyleteli? Ved sa len pyta, ci sa dana skupina ludi nejako vola..
@lula313
@zuzkaz91

ajsha123
20. okt 2019

Ani ja v autorkinej otázke nevidím rypanie. Skôr si myslím, že to potrebuje jej kamarátka do nejakej práce, článku....

deti95060810
20. okt 2019

@0silvia0 👍👍

dskjhfdlkdjhl
20. okt 2019

@adelakom12 co budes mat z toho, ze zistis, ako sa dana skupina vola, resp. ci su o nich nejake vyskumy? Teraz nerypem, normalne ma to zaujima. Lebo ak chces takym ludom pomoct, tak na to nepotrebujes pomenovanie, ak im chces ukazat takymto sposobom, ze si mudrejsia ako oni, tak neviem, ci je to zrovna najlepsia cesta. Ak to ma byt do nejakej kvalifikacnej prace, tak predpokladam, ze dotycna ma svojho skolitela a ten by jej take info poskytol, aj s vhodnou literaturou.

esterba
20. okt 2019

@adelakom12 toto správanie sa dá pomenovať ako nedôslednosť, ale dôvody preň môžu byť u každého iné, niekto je naozaj nedôsledný, niekto má reálny dôvod, u niekoho je to kombinácia. Ale tiež mi to príde útočne napísané - veci, ktoré popisuješ, sú sújromného charakteru. Človek, čo takto funguje, môže byť pritom veľmi spoľahlivý v práci, len v súkromí je už možno tak unavený, že nemá energiu dokončiť to, čo by chcel, resp. robiť všetko správne. To je ako keď sa matka snaží, aby sa jej dieťa zdravo stravovalo v 99% prípadov a pri 100. obede mu dovolí hamburger - tiež ju onálepkujeme? Keď sa niekto oblieka športovo, musí hneď aj cvičiť? Čo sme v Číne?

janne318
20. okt 2019

Hypobúlia - čiže označenie človeka asi hypobulik?

matta308
20. okt 2019

Neviem ako sa to volá, ale píšeš úplne o mne 😂 (okrem toho oblečenia.) a proste chýba pevná vôľa. Ja by som straaaasne chcela.. Zdravo jesť (to sa aj snažím, ale tak na 50% ako píšeš), cvičiť... Ale proste... To nejde 😂😂

adelakom12
autor
20. okt 2019

@0silvia0 dakujem za obranu, ja uz realne nemam silu na to odpovedat, lebo vzdycky sa najde niekto, kto urobi z komara somara. Som sa opytala otazku ako sa vola taka skupina a hned utok 😂😂😂 no koment

dskjhfdlkdjhl
20. okt 2019

@matta308 ja myslim, ze u kazdeho cloveka by sa naslo nieco, co by sa patrilo robit na 100% a zvlada to na 50%. No, ale snad nikto z nas nerobi konkurz na Pana Boha, takze ....

adelakom12
autor
20. okt 2019

@janne318 vraj aj toto jej pomoze, dakujem 💖😍

0silvia0
20. okt 2019

@adelakom12 a co si cakala? 😍 Mile tety? Inak v poslednom case sa dost prebera prokrastinacia - chorobne odkladanie uloh, ale to nie je tento pripad, ak to kamoska potrebuje na nieco serioznejsie (nejaka praca)...

ocicko89
20. okt 2019

@0silvia0 hej tiež sme to na výške volali prokrastinacia - čo sa týka učenia a odkladania skúšok 🙂

ocicko89
20. okt 2019

@adelakom12 tiež ziram čo tu dokazu niektoré ženy spraviť z normálne položenej otázky 😂 hneď zaškatuľkovať že ideš niekoho urážať posmievať sa atd. Hľadala som ten vyraz a ako písala Silvia asi by som to brala ako prokrastinaciu

lula313
20. okt 2019

@0silvia0 pýtala sa na to, že chce pomôcť kamaratke, mne toto ako pomoc neprislo, tak som navrhla spôsob ako jej môže realne pomoct

0silvia0
20. okt 2019

@lula313 ja sa nejdem dohadovat, ale ta kamaratka moze zhanat clanky o takychto ludoch, ta kamaratka vobec nemusi mat tento problem, ktory je tu popisovany a nepotrebuje motivovat😉

lovely5
20. okt 2019

@adelakom12 pózer - z angl poser
posers
A poser is someone who tries to fit into a profile they aren't. People who try to give off the impression that they are one thing when they are really another.
Also, a poser can be one who says they can do something that they can't.
Or more commonly, a poser is someone who, when doing something successfully, takes more than enough credit for it.
Lots of types of Posers, for example The guys who hang out with skateboarders but can't actually skate, even though they have a board.

lily09
20. okt 2019

Posadnutost zdravym ziv.stylom = ortorexia

ptmt1011
21. okt 2019

@zuzkaz91 tiezi to tak príde. Aj tá otázka. Veď nech si každý robí tak ako chce a ko mu to vyhovuje. A chce pomôcť kamošky?požiadala ju vôbec tá kamoška o pomoc?

christina_petrikova
21. okt 2019

@adelakom12 ked nechce ist cvicit nech nejde, utraca na to svoje peniaze nie? Tak nech si kupuje permanentky aj kazdy mesiac a co je na tom, ze nosi workout oblecenie? Aj ja ho nosim lebo je pohodlne a do fitka nechodim :D

Tu začni písať odpoveď...

Odošli