Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zháňam podprsenky na takmer žiadne prsia

mojgoral
17. máj 2019

Ahojte zhanam podprsenky na takmer ziadne prsia.

evica01
17. máj 2019

Marks a Spencer.

luzzia
17. máj 2019

aj Lindex ma take mini velkosti

ellieellie
18. máj 2019

Ahoj, odporucam ti poriadne sa premerat na stranke Astratex. Mozno budes prekvapena 🙂 Mozes mat problem s kupou aj preto, ze skusas nespravne velkosti. Inak super podprsenky ma aj H&M.

puskaruka
18. máj 2019

Tezenis

klaudia_kaja
18. máj 2019

Ahoj n stránke astratex je dobrý výber skús tam 🙂

zuzinabila
18. máj 2019

Tchibo

0silvia0
18. máj 2019

@ellieellie nie je to až taká celoplošná pravda s tým astratexom. Ja som objednala podľa toho ich premeriavacieho systému a boli velkeeee😥😪

galioska
18. máj 2019

Hmko má fajne vypchate a sedia parádne, ja tie kupujem roky😁

ellieellie
18. máj 2019

@0silvia0 Ja nepíšem o žiadnej celoplošnej pravde, neviem ktoré zo slov “odporúčam, možno pomôže, môžeš mať problém” tento dojem vyvolalo 🙂 Dala som autorke témy len tip, ktorý môže a nemusí vyskúšať. Mne samej to pomohlo. Samozrejme, že každý výrobca má tie veľkosti trošku inak a záleží aj od tvaru podprsenky.. Treba hlavne veľa skúšať. Aj veľkosti, po ktorých by sme možno normálne nesiahli - preto som aj dala tip na ten Astatex 😉

candies
18. máj 2019

Na FB je stanka Pjetro svet mody, pani predáva podprsky Lormar a tie double push up sú perfektne 🙂

liena12
18. máj 2019

@luzzia tiež sa pripájam k lindexu,podľa mňa najlepší výber pre malé prsia.hlavne majú na výber aj nie push-up podprsenky,čo mi príde ako veľké plus,keďže nie každá neoprsena žena chce nosiť kopec umelej výplne vo výstrihu

tana85
18. máj 2019

po 2 odkohench detoch si uz podprsenky kupim len tam kde je odborny personal. Kaso alebo madam podprsenka v bratislave. kaso lingerie ma aj fb stranku, velmi mila a ochotna baba, ma rozne znacky a skutocnevie dobre poradit

zuzkapap
18. máj 2019

Tiež odporucam Lindex... Maju tam obrovský výber pre prsia veľkosti A aj AA 🙂 ci už push up, wireless alebo obyčajne 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli