Kurz kváskovania

staninka
7. máj 2018

Kto bol na kurze kvaskovania? Pomohlo vam to pri kvaskovani? Splnil kurz vase ocakavania?

evittam
8. máj 2018

@staninka No ja som zacala kvaskovat cca pred dvoma týždňami. A teda zatiaľ nevidim dovod aby ma musel niekto ucit ako odobrať z kvásku lyzicu a dokrmit ho a este mu za to aj zaplatiť.😉 Stacila mi dvojminutovy "kurz" od kolegynky. Co sa tyka receptov je ich dost na nete.

3009
8. máj 2018

Aj na googli sú videá na kváskovanie, škoda peňazí a času.

ink
8. máj 2018

Ahoj. Ja som bola na dvoch kurzoch kvaskovania. Kvaskovat som zacala kvoli malemu. A isla som preto na kurz kaskovania pre deti, druhy kurz uz bol specializovany na bezlepkove kvaskovanie. Dozvedela som sa omnoho viac veci nez sa da dočitat v knihach, či vidiet vo videach. Mohla som si ovoňať ku kvásku,ochytať si chlieb, vytvoriť žemle, vela sme ochutnavali, pýtala som sa rovno otázky na ktoré som v knihách či na nete odpovede nenašla. A pre mňa je viac raz počuť a vidieť ako stokrát čítať. Možno keby som odzačiatku kváskovala len pre nás,tak by som sa na to vykašlala, ale keďže to bolo pre syna,tak som to chcela inak, aby z toho čo najviac profitoval.