Ve kterém týdnu jste zjistili, že jste těhotná?

gaudi
3. sep 2011

ahojky, snazim se, ale telo zatim se mnou bojuje a tak premyslim jak fanaticka ve sve touze po diteti mam byt.
Proto se vas chci zeptat: ve kterem tydnu tehotenstvi jste zjistily ze jste tehotne? kdy jste si udelali prvni test? a jake priznaky vas k tomu vedly?
diky moc za odpovedi🙂

chtoura_ba
3. sep 2011

Ahoj. ja som to zistila uz v tretom tyzdni tehotenstva. Hned mi hlavne neprisla menstruacia, a stale som bola (a som) unavena a spala som. Prvy test este nic neukazal, druhy som si urobila treti den meskania menstruacie a vtedy sa ukazala skoro neviditelna ciarka, a o dva dni sa uz ukazala dost zretelne... 🙂 Takze asi tak. V utorok idem na prvu prehliadku ku gynekologicke.

meo
3. sep 2011

Já jsem si první dva měsíce dělala furt testy a nic neukázaly, strašně jsem se na to těšila. Tak jsem se na to vykašlala a třetí měsíc jsem na to vůbec nemyslela, nechala jsem to osudu. No a po měsíci jsem zjistila, že mám zpoždění, udělala jsem test a jééééé, dvě čárečky. Doktor mi to pak potvrdil. Příznaky jsem měla až později, to mi bylo trochu špatně, ale kdyby mi nerostlo břicho, tak ani o těhotenství nevim. 😀

ladydi
4. sep 2011

Ahojky, já jsem první těhu měla moc moc vytoužené, rok nám to trvalo než se zadařilo a první testík jsem si dělala den před očekávanou MS a čárka tam byla takřka neviditelná, ale den ode dne sílila. V pátek jsem si udělala dopolko test, MS jsem čekala teď v sobotu a jsou tam 2 a viditelné. V pondělí si budu volat k dr. abych se domluvila kdy se mám přijít ukázat aby mi to potvrdil. Držím palečky, aby se Ti taky brzy zadařilo a hlavně neztrácet naději. 😉

petraslov
4. sep 2011

Mne sa čiarky ukázali až na 17 DPO, na 4. deň meškania menštruácie

saranata
4. sep 2011

ahoj tak pri prvej testom dva dni pred očakávanou mns, a pri druhej presne 9DPO bez testu, proste som sa ráno zobudila a všetko v byte mi smrdelo tak som na druhý den urobila test a bol pozitívny

nemo1985
4. sep 2011

Ahojky holky dnes lehce druhý den špiním trošku.jsem 25DC. Jsem 9den po ovu. Možná zahnízdění? Mrchu byt měla mít až za týden. Jak dlouho se může lehce špinit? děkuji za odpovědi

zlatickon
3. jan 2012

ahojky děvčata,chci se optat zda je možné být těhu a mít menzes?všechny příznaky na těhu mám ale včera mi končil 4dení menzes a byl slabí.Normálně mívám menz.týden a hodně.děkuji za odpověd

petrunka01
3. jan 2012

@zlatickon ahoj..je to možný,někdo menstruuje i několik měsíců.Já taky začala krvácet,když jsem měla dostat MS,ale krvácela jsem málo a ustalo to asi po třech dnech úplně.Bylo mi i divně,tak jsem zkusila test a bylo to tam!

zlatickon
3. jan 2012

Děkuji moc za odpověd,no mě právě bolejí prsa,teda ted už ani nebolejí spíš jako by pálí,před dvěma dny jsem zvracela,bylo mi hrozně,celý den jsem prospala a druhý den mi bylo hrozně na zvracení když přítel vařil a všechno jsem cítila hrozně intenzivně ale to už jsem krvácela.a ted mam pocit že mezi pupíkem a styt.kostí něco je,vadí mi si lehnout i na břicho.tak névim,ani nevím jestlimužu testnout když jsem ještě včera slabonce krvacela.

22beba
3. jan 2012

ahoj ja som to zistila až ked som bola v 7 tt 🙂 mne pravidelne meskal menzes tak som si z toho nic nerobila , len som mala nejaku vnutornu intuiciu z nieco sa somnou deje 🙂 tak som si urobila test a hotovo 🙂 k doktorke som isla o týzden pretoze som si kazdý den urobila jeden 🙂 a ona to potvrdila 🙂

kacsik
4. jan 2012

ja som to zistila v 5.tt z testu, ktorý ma môj muž donútil spraviť, lebo mal pocit že som tehotná, aj keď som nemala skoro žiadne príznaky 🙂

adri2211
4. jan 2012

test som si spravila v 4tt. kedze o tyzden som sla k dokimu a potvrdil mi tehu v 5tt 😉

jariinka
4. jan 2012

ja jsem si test udelala v 5tt. tyden pred MS jsem spinila a spinila jsem az do 8tt.

jeudi
6. jan 2012

ted naposledy jsem to zjistila hned po vynechani ms a na ultrazvuku to byl 2tt 🙂

lucy222
6. jan 2012

V cca 3.-4.tydnu... Byla jsem hrozne unavena,ale prikladala jsem to svatbe,ktera prave probehla..cca tyden po svatbe mi to zacalo by divne a tak jsem zacala premyslet kdy jsem mela MS..no, udelala jsem si test a tam dalnice jako hrom...druhy den na UTZ mi dr.rekl,ze to je max.4 tyden.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
peggi
6. jan 2012

Ahojte ja som si robila test na 31.DC a bol pozitívny 🙂

nikollita
6. jan 2012

Já jsem si dělala první test 3 dny před menstruací a to jsem byla 12 DPO, a už tam byla docela viditelná čárečka 🙂 žádný dálnice, ale zároveň viditelná pěkně. Příznaky jsem neměla vcelku žádné, jen mě delší dobu bolely prsa a bradavky, což normálně bývá asi 4 dny před MS, nyní skoro od ovulace.

evelp
6. jan 2012

já vzhledem k tomu, že jsem měla dost nepravidelnou MS, tak jsem to zjistila až tak 4-5 týden od termínu, kdy jsem to měla dostat, dr. říkala, že je to tak 6-7tt
ale pozorovala jsem na sobě akorát to, že jsem si pořád připadala hrozně přejedená a unavená

evrleyna
20. feb 2013

Já sem to poznala už týden po milování... S přítelem jsem jen o víkendu,takže přesně vím,kdy se to stalo 😀 Týden po Ms jsme se milovali a po týdnu už jsem poznala,že je něco jinak,v den MS jsem si udělala test a byly tam dvě čárečky. 🙂 TP máme 16 července,pokud se zase něco nezmění :D 🙂

mataharyy
20. feb 2013

U prvního - první pozitivní test (a to jsem před tím těch testů dělala hodně) a potvrzení těhotenství na konci 5. týdne, u druhého ve třetím týdnu, u třetího ve druhém týdnu těhotenství pozitivní test 😉 Testovala jsem většinou na základě vynechání menstruace, ale někdy i před, pač jsem byla nedočkavá... 😅 Ale to nebylo vždy tak průkazné, protože mám evidentně ovulaci až ke konci cyklu (nebo kdo ví kdy 😀 )

anjelik2509
20. feb 2013

ja som niečo začala tušiť, keď mi meškali krámy...predtým som ich mala pravidelné a keď stále nič, už som vedela...Test to iba potvrdil...A bolo to asi v 6 tt, lebo som šla aj lekárovi a ten tam ešte nevidel srdiečko, na kontrole o 2 týždne už aj srdiečko bilo a aj knižku som dostala...A to bolo asi v 8 tt...🙂

kaata22
20. feb 2013

U druhého jsem to poznala už 4 dny po DPO 😉 (bolest prsou, bolest v podbřišku, pocit na zvracení...). Ale test vyšel až 5.týden i s kontrolou u lékaře. A u prvního pozit. test v 5. týdnu 🙂

ajina17
20. feb 2013

Ně neobvykle meškala MS takže jsem tušila...poté potvrdil testík...takže věděla jsem o těhu od 5.týdne 🙂

petrusew
20. feb 2013

asi konec čtvrtého týdne.

lienka1701
20. feb 2013

ja v 7tt 🙂

dutkova39
24. feb 2013

@chtoura_ba 🙂 MALA SOM DANU A PO NEJ ASI DVA MESIACE MAM MESTRUACIU KEDI JE MOZNE BIT TEHOTNA VIPOCET ?

dutkova39
24. feb 2013

MALA SOM DANU A PO NEJ ASI DVA MESIACE MAM MESTRUACIU KEDI JE MOZNE BIT TEHOTNA VIPOCET ? PITE MI TAK CAKAM PORATE
🙂 🙂 🙂

dutkova39
24. feb 2013

SORRY HM ZA CHBI V PISANI HLAVNI ZE MA CHAPETE HM 😒

dutkova39
24. feb 2013

@nikollita AHOJ 🙂 MALA SOM DANU A PO NEJ ASI DVA MESIACE MAM MESTRUACIU KEDI JE MOZNE BIT TEHOTNA VIPOCET ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre