Zelená stolica u bábätka. Mám slabé mlieko?

denisa2017
8. aug 2017

Maminky,chcem sa spýtat. Som 2 tyzdne po cisarskom reze,mala isla o mesiac skor. Samozrejme ju kojim. Posledne dni mi vsak ma zlu stolicu az taku zelenu ako sliz a aj mi vygrciava mlieko..nie trosku,ale zda sa mi ze skoro vsetko .... vcera som jej skusila dat odporucanu Bebu UM a cely den pekna stolica a nic mi ani nevygrciala. Moze to byt mojim mliekom? ...ze ho mam slabe, alebo jej nechuti.. stravujem sa zdravo a podla odporucani. Ďakujem za odpovede. 😘

pininka
8. aug 2017

Hlavne never ziadnym famam. Zelena stolica neznamena nic zle, len to ze babatko pilo viac predneho mliecka. Taketi deticky este bezne grckaju,aj mne mala grcakala casto a dost vela a ustalo to. Urcite to spomen na poradni, predcasniatka zvyknu mat reflux. Ak dobre pribera a je spokojna nedavaj jej UM, lebo si za chvilu dokojila.

denisa2017
autor
8. aug 2017

@pininka ďakujem za radu. 😊

veronikapp1
8. aug 2017

Aj moja mala na zaciatku zelenu stolicu. Bola cisto kojena. Dr. Jej aj odobrala vzorku na rozbor ale nic nenasli... potom sa sama od seba zmenila na zltu. Takze nestresuj, ked pekne pribera vsetko je OK 😉

stastnablcha
8. aug 2017

zelena stolica u kojeneho dietata nieje ziadna tragedia. moja doktorka sa smiala ze keby nevedela ze mala bola plne kojena tak by ju hned brala na vysetrenie ci je ok. nedavaj jej UM ked kojis, co by som za to dala keby som mohla deti odkojit tak dlho ako som chcela. aj ked musim povedat ze potom ako sme presli na amilk tak som sa konecne vyspala aspon jednu noc ked daval flasku muz :D . ale kojenie je uzasne na vytvorenie puta. isto to nekombinuj ..

rusalkablack
8. aug 2017

zelena stolica - hladne dieta, a to mam 2 dospele deti, tak viem, o com hovorim

veronikapp1
8. aug 2017

Moja mala zelenu stolicu a pribrala ovela viac ako mala takze urcite nebola hladna. To sa kedysi tak rozpravalo ze je to hladova stolica ale nieje to tak.

jankalukasova
8. aug 2017

@rusalkablack vobec nemusi byt dieta hladne. Zelena stolica moze vznikat aj ked dieta papa vela a mlieko sa nestiha strvit tak dobre ako by malo a je vylucene. Moja mala to presne tak mala. Priberala aj 450g tyzdenne, takze hladom netrpela...

candii
8. aug 2017

@rusalkablack blbost