Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

11 mesačný syn nechce žiadne mlieko

kristina39
5. aug 2012

ahojte baby...chcem sa spytat ci ma niekto podobny problem? maly ma 11 mesiacov a nechce ani UM mlieko ani kravske neviem co mam uz robit?

deculko
5. aug 2012

ahoj,len z pocutia viem,ze sa odporuca nedat mu nejaky cas mliecko vobec a po paru dnoch zas... ze mu pride na chut,mozno sa ho prejedol... ale osobne sa mi to nestalo...

soldi
5. aug 2012

@kristina39 skus mandlove mliecko, je ovela zdravsie nez UM aj nez kravske.
pripadne mu mliecnu davku nahrad jgurtami a syrom, nie je nutne aby musel konzumovat priamo mlieko.

bernie999
5. aug 2012

ahojte...mam 7 mesacnu dcerku,este ju dojcim,ale papka uz aj zeleninu,ovocie,vyzivy...nieldedy,resp. skoro vzdy mam pocit,ze je hladna..velmi sa bojim,ze mi hladuje....kupila som aj Nutrilon,ale nechce mi ho..ale keby bola hladna,tak ho spapa,nie??napiste mi prosim svoje nazory..dakujem... 🙂

soldi
5. aug 2012

@bernie999 a preco si myslis, ze je hladna?

koralinka
5. aug 2012

moja nemala flašu od 10/11 mes teraz ma 13 a keby jej dám flašu tak pozera na mna a letí ju dat bábike - aj vodu pije z hrnčeka tak ked chcem aby aspon rano a večer zjedla 90ml!!!!!!!!!!!! ano 13 mes dieta mi zje denne len 180ml mlieka musim jej dat do toho krupicu alebo kašu nemliečnu inak jednoducho by bola hladna

kattija
5. aug 2012

@kristina39 my sme mali take obdobie, ze maly nechcel pit mliecko mesiac ale potom zraazu ho otocilo a zase ano, kakao na rano aj na vecer... neboj to ho prejde, hlavne ho nenut!

mandarinkadarinka
5. aug 2012

moj tiez nepapa mlieko, vapnik mu dodavam v strukovinach a sojovych jogurtoch. mne dr povedala, ze ho nemam nutit pit mlieko, ked nechce

katushka16
5. aug 2012

moja staršia dcérka odkedy sa odstavila sama/ v 9mesiaci/nechcela umelé mlieko vôbec a neskôr ani kravské.až po 2roku si vypýtala kakao,čo som nechápala 😨 a odvtedy pije kakao alebo caro kávu každý deň 🙂 aj mne dr. povedala,že pokiaľ papá jogurty,syry a acidko tak nevadí,že mlieko nepije 🙂

bernie999
5. aug 2012

@soldi ahoj..nervozna je stale...idu jej sice aj zuby,ale mam taky pocit..a ked jej ponuknem Nutrilon,tak mi ho vypije,dnes uz 3x....tak asi jej uz nestaci moje mliecko...:(

boka79
5. aug 2012

@bernie999

no mozno to je aj tym, ze zavedenim prikrmov mas mliecka menej a ona ho potrebuje a nepotrebuje este tolko prikrmov. Kolko prikrmov mate denne? a kolko dojcis? mozno by stalo za pokus zvysit tvorbu ,mliecka , ked teda chces dalej dojcit a castejsie ju prikladat.

kristina39
autor
5. aug 2012

dakujem...myslim si ze to moze byt asi tym teplom ...ale ostatne veci mi papa..davam mu jogurty pudingy termixi..aj piskoty z mliekom aj masko to spapa pekne..ale ked uvidi mlieko vo flaske tak hotovo..tak mu teda skusim dat pauzu a uvidi sa co bude dalej...

sympa1
5. aug 2012

@kristina39 ked papa ine mliecne vyrobky tak to nevadi.mne mladsia od 2 mesiaca nevzala do ust mlieko, ziadne, a trva to doteraz, ma 4.5 roka. neznesie proste tu chut.doktorka mi povedala ze ked spapa kašičku a neskor papala jogurty tak je vsetko v poriadku 🙂 nic jej nieje.ja som tiez nikdy mlieko nepila

strapco13
5. aug 2012

@bernie999 castejsie prikladat, nenahradzat dojcenie prikrmami ale dvat prikrm popri dojceni, neviem kolko ma prikrmov ale nemaju ust na ukor znizenia dojcenia, ale doplnaju dojcenie
nervozita nemusi byt z hladu..ak ma privela prikrmov moze byt smadna, moze mat pretazeny zaludok, ale ja zubky

kristina39
autor
6. aug 2012

@sympa1 no papa vsetko...aj zeleninu aj ovocie..ako som si tu precitala tak som neni jedina co ma taky problem a uz som pokojnejsia 😀 uvidim dam mu prestavku a uvidime zatial budeme na jogurtikoch 🙂
niektore deti jednoducho nechcu to mlieko co uz...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli