4 mesačné dievčatko nechce piť umelé mlieko

marionkaaa
21. dec 2012

☹ mamičky, poradte mi, mám 4 mesačnú dcérku, ešte ju kojím, ale málo priberá, tak ju mám na odporúčanie doktorky prikrmiť umelým mliekom...ale ona nechce ani fľašu, ani mlieko. Už ked vidí, že idem s fľašou, začne kričať a ked ju krmim, tak strašne plače a nechce ani otvoriť ústa. Už sme jej skúšali aj dávať na lyžičke, tak trošku zjedla, ale aj tak je to málo, menili sme aj cumlík, no nič nepomáha....a pritom vidíme, že je hladná, ked jej dám prsník, tak sa neviem dopapať :(

vefi89
23. dec 2012

@marionkaaa pokiaľ je malá spokojná, neplače, nemá bolesti, nechradne, tak by som sa na UM kašlala.. keby bola nespokojná, mrnčala by a podobne, vtedy by som skúsila.. žltá stolica je u dieťatka normálna, taká akoby som to- horčicová.. treba si uvedomiť, že každé jedno dieťatko je živý tvor a nie tabuľkové dielo, a preto sa nemôže každé dieťa primerievať k tabuľke a podľa toho hodnotiť.

gabika2206
24. dec 2012

@marionkaaa no vsak prave preto tak si stojim za to ,ze zdy je lepsie materske mlieko ako umele ,lebo babo potom zacne odmietat prsnik a ten je najleúsi pre vyvoj babatka a tie kasicky obsahuju umele mlieko ale je to predsa kasicka a koli tej prsnik neprestane odmietat..preto byt podla mojho nazoru dokrmit kasickou ,alebo daj jej tak rano ,vecer a prsnik ponukat stale ked bude hladna 🙂)) ...len dasj pozor na kasicky kde je vacsie mnozstvo ryzovej zlozky ,aby ti ju nezapieklo 🙂

adka409
9. máj 2019

@anjelicek26 zdravim.kde kupim.tuto flasu