Používame cookies. Viac informácií tu. OK

5,5 mesačná dcéra úplne odmieta ľavý prsník

tanina724
1. jan 2012

Ahojte.Moja 5,5 mesacna dcera mi zacala uplne odmietat lavy prsnik.Predtym tiez uprednostnovala pravy,ale kolko tolko pila.Teraz uz vobec.Ked ju k nemu prilozim,v momente zacne plakat.Pritom mlieko mi z neho tecie lepsie,ako z praveho. Uz mam to prave aj o nieco vacsie.Neprestane sa mi v tom odmietanom tvorit mlieko? Nechce sa mi tam prisat ani v noci,v polospanku.

luciferkax
1. jan 2012

Ahoj. Môj synček tiež okolo pol roka začal vyberať... nepáčil sa mu ľalvý prsník, netuším dodnes prečo, pol roka nemal s tým problém, neviem, možno ho raz bolelo uško, alebo neviem, ale len čo som ho otočila na tú stranu(dojčím poležiačky), začal plakaaaaaaať ako divý 🙂 pár dní nechcel z toho prsníka vôbec, len som odsávala, potom som ho postupne pri zaspávani "prispaala" a tak mu dala ten prsník, alebo dojčila ho z lavého v noci a z pravého cez den 🙂 teraz sa občas napije aj z toho lavého počas dna, ale nikdy nevysaje celkom, ten pravý je proste "naj". S manželom sa smejeme, že v jednom mam čisté mlieko a v druhom granko 🙂 🙂 🙂

raffaella
1. jan 2012

joj, my sme mali to iste. Dcerka mi tak cca v 7-8 mesiacoch zacala lavy odmietat. Dokonca som bola u gyndosa, spravil mi odber ci tam nemam zapal, ze by mi to pre to odmietala, ale nic. Proste mi ho odmietla, ja som tiez chvilo si odsavala a potom som sa na tom vykaslala a davala len pravy. Mliecko by sa ti malo prestat tvorit, ale tak postupne. Len si treba davat pozor na pripadne hrcky, aby sa ti z nich neurobil zapal, ja som aj tym presla a vselicim inym este, hotove litanie 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli